25 Mayıs 2018, Cuma


> Trabzonspor > Trabzonspor'un yeni teknik direktörünü UEFA'nın cezası belirleyecek

Trabzonspor'un yeni teknik direktörünü UEFA'nın cezası belirleyecek

Trabzonspor'da yönetim UEFA'nın finansal fair-play kuralları ile ilgili vereceği cezaya göre yeni teknik direktör konusunda son kararını verecek.


08 Mayıs 2016 00:59

Trabzonspor'un yeni teknik direktörünü UEFA'nın cezası belirleyecek

Trabzonspor'da yönetim UEFA'nın finansal fair-play kuralları ile ilgili vereceği cezayı bekliyor. Cezanın Pazartesi günü kulübe ulaşması beklenirken, yeni teknik direktörü de gelecek ceza belirleyecek. Kulüpten gelen bilgilere göre eğer Avrupa Kupaları'ndan men cezası gelirse takım Tolunay Kafkas'a teslim edilecek. Daha az hasarlı bir ceza ile atlatılması durumunda ise takım Ersun Yanal'ın olacak. Herhangi bir ceza gelmemesi durumunda ise takımı iddialı konuma taşıyacak bir teknik adamla anlaşma yapılacak.

Besnik Hasi iki takımı birden çalıştıracak

Adı menajeri tarafından bir Trabzonspor'a bir Galatasaray'a önerilen Besnik Hasi, Kosova Mili Takımı'nın başına geçiyor. Şubat ayında Anderlecht ile olan sözleşmesini 2018 yılına kadar uzatan Kosova asıllı teknik adam UEFA'nın Kosova'yı kabul etmesinden sonra yeni dönemde Kosova Milli Takımı'nın başına geçmeyi kabul etti. Hasi'nin Anderlecht yönetiminden de bu konuda izin aldığı ve iki görevi bir arada devam ettireceği gelen bilgiler arasında.

Kaynak: Fotospor

Etiket: tonuya kafkas, ersun yanal, trabzonsporHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor