23 Haziran 2018, Cumartesi


> Trabzonspor > Trabzonspor'un B Planı Hagi!

Trabzonspor'un B Planı Hagi!

Trabzonspor'da arka arkaya alınan kötü sonuçlar yönetim kurulunu "B Planı" için önlem almaya yöneltti.


19 Eylül 2016 14:49

Trabzonspor'un B Planı Hagi!

Trabzonspor'da ligin ilk 4 haftasında alınan 1 galibiyet ve 3 mağlubiyet yönetim kurulunu "kötü günler için" önlem almaya itti.

En son Alanyaspor'a 3-0 yenilerek taraftarı hayal kırıklığına uğratan Fırtına'nın teknik direktörü Ersun Yanal'la ilgili tartışmalar başladı. Muhalefetin yükselen sesine taraftarın da ortak olması sonucunda yönetim harekete geçti. Başarısız sonuçların devam etmesi durumunda alınacak önlemler masaya yatırıldı.

Muharrem Usta karşı çıktı

Başkan Muhrrem Usta'nın "sonuna kadar Ersun Yanal'ın arkasında olmalıyız, bu bir geçiş süreci. Bu dönemin böyle geçeceğini tahmin ediyorduk. Geçmiş dönemlerde yapılan büyük yanlışların bedelini ödüyoruz. Yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik. Birkaç maçta hocamızı kurban etmeyelim. Yapılan transferlerde de hocamızın istediği oyuncuları alamadık. Bırakalım hocamız sistemini kursun, iskeleti oluştursun. Önümüzdeki sene şampiyonluğa koşan bir Trabzonspor'a başka türlü kavuşamayız" sözlerine rağmen bazı üyelerin "Başkanım, biz göndermesek de hoca kendi ayrılabilir. Her duruma hazırlıklı olmalıyız" sözleri üzerine "B Planı" için düğmeye basıldı.

Hagi: Devre arası görüşelim

Yönetim Kurulu'ndan bir kişi bazı aracıları devreye sokarak Galatasaray'ın efsane futbolcusu George Hagi'yle temasa geçti. Romanya'da yapılan "gayrı-resmi" görüşmede Rumen teknik direktöre "Trabzonspor'da çalışmak ister misin?" diye soruldu. Hagi'nin de "Türkiye Ligi yeni başladı. 4 haftada hoca göndermeniz bence yanlış. Yeni bir takım, yani oyuncuların adaptasyonu kolay olmaz. En azından ilk devreyi ne olursa olsun Ersun Yanal'la bitirmeniz lazım. O zaman geldiğinde hala benimle çalışmak isterseniz görüşürüz" cevabını verdiği öğrenildi.

Kaynak: Vedat Vatansever - Fotospor

Etiket: Trabzonspor, Ersun Yanal, George Hagi, Muharrem UstaHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor