17 Ocak 2019, Perşembe


> Trabzonspor > 'Trabzonspor’un aldığı transfer yasağı kulübün en büyük şansıdır'

'Trabzonspor’un aldığı transfer yasağı kulübün en büyük şansıdır'

Ahmet Ağaoğlu’nun yönetiminde asbaşkan olarak göreve başlayan Hayrettin Hacısalihoğlu’nun hedefinde 1461 Trabzon var…


20 Nisan 2018 00:07

'Trabzonspor’un aldığı transfer yasağı kulübün en büyük şansıdır'

Bu takımı kendisinin kurduğunu hatırlatan Hacısalihoğlu, “bir kaç senedir 1461 Trabzon umduğumuz konumda olmadı. 1416’i layık olduğu konuma getireceğiz.1461 benim evladım. Elinizden geleni yapacağız” dedi.

Kulübün yeni CEO’su Özkan Sümer ilk iş olarak 1461’i yeniden ayağa kaldırmak için çalışmalara başladı. Sümer’in, “gelecek sezonki en büyük şansımız transfer yasağı olacak” sözleri de dikkat çekti.

TRANSFER KOMİTESİ VE FUTBOL ŞUBESİ SORUMLULARI…

Trabzonspor’da yeni dönemde transfer komitesi de belli oldu… Özkan Sümer’in yöneteceği komitede, Haluk Şahin, Faruk Kanca ve Hayrettin Hacısalihoğlu da yer alacak. Trabzonspor’da uzun süredir olmayan futbol şube sorumluluğu da yeniden hayata geçiyor. Şubenin başında da Haluk Şahin olacak.

HACISALİHOĞLU ETKİSİ HİSSEDİLMEYE BAŞLANDI

Hayrettin Hacısalihoğlu’nun ağırlığı Trabzonspor’da oldukça net şekilde hissediliyor… asbaşkan, Trabzon kanadındaki yöneticilere, “herkes, belli saatlerde tesislerde olacak. Kulüp çalışanları sizi görecek, her kademedeki futbolcu sizi hissedecek, teknik adamlar varlığınızı bilecek” görevler verdi.

Ankara’dan dönüldükten sonra tesislerde yöneticiler gün boyu mesai yaptılar. Önümüzdeki günlerde yönetim kurulu, toplu halde, her kademedeki futbol takımının idmanını yakından takip edecek. “Buradayız” mesajları verilecek.

Etiket: TrabzonsporHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın