21 Nisan 2018, Cumartesi


> Trabzonspor > Trabzonsporlu yönetici sosyal medyadan patladı!

Trabzonsporlu yönetici sosyal medyadan patladı!

Trabzonspor yöneticisi Gökhan Saral, kendisine ait Twitter hesabından yaptığı açıklama ile TOKİ yetkililerine atıfta bulundu.


08 Ekim 2016 22:21

Trabzonsporlu yönetici sosyal medyadan patladı!

Trabzonspor yöneticisi Gökhan Saral, kendisine ait Twitter hesabından TOKİ yetkililerine atıfta bulundu.

Yönetici açıklamalarında "Trabzonspor'un Onur'u hiçbir menfaatten üstün değildir...Toki Ts den özür dilemelidir... İsmini açiklayacağim Toki memurlari o stada girmemelidir!Orhan Yüce,Ertuğrul Kurt ve Murat Öztürk. Orhan Yüce geçen hafta kendini Ts ile alakali ziyaret gittiğimizde 4 şahit huzurunda Ts'ye ve hükümet e 30 dakika boyunca küfür etmiştir.Gereğini yapmasi İçin Toki Başkanina danişmani bilgi vermiştir.Gereği yapılmamiştir.Ben Ts yi kimseye ezdirmem...Akyazi'ya giremezler!!!!!Ben Devletin makamina saygi vede Sorumlu Ts yönetiçisi olarak münasip cevaplari verdim,Başkan danişmani ve Başkan gereğini yapmadi!!!" ifadelerine yer verdi.

Neler yaşanmıştı?

Yapımı devam eden Akyazı Stadı’nda, Trabzonspor yöneticileri ile canlı yayın yapılmasına izin verilmemesi üzerine tartışma yaşandı. TRT ile canlı yayın için stada gelen Trabzonspor yöneticisi Gökhan Saral ve beraberindekilere, inşaat alanındaki TOKİ yetkilileri, gerekli izinlerin zamanında alınmadığı gerekçesiyle izin vermedi. Canlı yayın sırasında bölgeye polis ekipleri geldi ve olay büyümüştü.

Etiket: trabzonspor, gökhan saralHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor