14 Aralık 2018, Cuma


> Futbol > Trabzonspor'da yasağa rağmen transfer harekatı başladı

Trabzonspor'da yasağa rağmen transfer harekatı başladı

FIFA tarafından bir dönem transfer yasağı alan Fırtına, cezanın en geç sezon sonunda kalkacağını düşünüyor. Bu nedenle şimdiden transfer çalışmalarına başlayan Trabzonspor’da Rıza Çalımbay’ın yardımcıları ve oyuncu izleme ekibi yurtdışında bulunuyor.


21 Mart 2018 10:22

Trabzonspor'da yasağa rağmen transfer harekatı başladı

Matus Bero’nun kulübü Trencin’e ödenmeyen 220 bin Euro’luk (1.6 milyon TL) son taksit nedeniyle FIFA tarafından bir dönem transfer cezası alan Trabzonspor’da her şeye rağmen sezon sonu için takviye çalışmaları başladı. Cezanın kalkması adına Slovak kulübünden destek isteyen ve Spor Tahkim Mahkemesi’ne (CAS) başvuran Bordo- Mavililer’de teknik direktör Rıza Çalımbay’ın tüm yardımcıları ve oyuncu izleme ekibi yurt dışında bulunuyor. Birçok milli takımın maçlarını takip edecek olan ekipler, geri dönüşte ise Çalımbay’a geniş bir rapor sunacak.

Asıl liste sezon sonunda

Bu oyuncuları tek tek değerlendirecek olan 55 yaşındaki çalıştırıcı, sezon sonunda ise asıl listeyi belirleyecek. Yasağın kalkması durumunda bu listeyi yönetime sunacak olan Çalımbay, stoper, kanat ve santrfor takviyesi isteyecek. Nisan ayında yapılacak olan olağanüstü kongrede seçilecek yeni yönetim ise daha iddialı bir kadro kurmak için harekete geçecek.

Kaynak: FanatikHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor