19 Ocak 2019, Cumartesi


> Trabzonspor > Trabzonspor'da Ünal Karaman'ı çıldırtan olay

Trabzonspor'da Ünal Karaman'ı çıldırtan olay

Trabzonspor'da Göztepe maçında yenilen iki gol Ünal Karaman’ı çıldırttı…


25 Eylül 2018 02:02

Trabzonspor'da Ünal Karaman'ı çıldırtan olay

Trabzonspor Teknik Direktörü Ünal Karaman, Göztepe maçında yenilen özellikle ikinci golde herkes Onur’a fatura keserken; “peki, oradan rakibe kim şut çektirdi? Kim vurdurdu? Bunu sorgulamayacak mıyız?” diyerek tüm takımı fırçaladı.

Ünal Karaman maç sonrası futbolcuları ile yaptığı değerlendirme toplantısında yenilen iki golü o an sahada olan onbir futbolcu ile birlikte tekrar tekrar izledi. Defansın pozisyon alışı ile yer tutmada yapılan hataları anlattı. Sayısal çoğunluğa rağmen yenilen gollerin acemice olduğunu gösterdi.

Karaman’ın özellikle yenilen ikinci golde “o şutu nasıl çektirirsiniz” derken baskı yapmayı unutan yapmayan o an o bölgedeki bütün futbolcuları da ciddi şekilde uyardığı da gelen bilgiler arasında.

Yenilgini faturası takımın aşçısına çıktı

Göztepe maçının faturası bir akşam önce yenilen yemeği hazırlayan aşçıya çıkarıldı… bir akşam önce takım yemeğinde çıkan yemek pek çok futbolcunun midelerini bozdu. 3 futbolcu ise yaşadığı mide sorunu yüzünden oynayamayacak duruma geldi. Buna rağmen bu oyuncular takviye yapılarak sahaya çıktı. Karaman yaşanan mide bozukluğu sonrasında olayın iç yüzünün araştırılmasını istedi.

Kaynak: Fotospor

Etiket: ünal karaman, trabzonsporHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın