21 Şubat 2019, Perşembe


> Trabzonspor > Trabzonspor'da sözler alındı!

Trabzonspor'da sözler alındı!

Trabzonspor'da yeni yönetim bir yandan kulübe maddi kaynak ararken, bir yandan da tesisleşmeye büyük önem veriyor.


25 Haziran 2018 08:27

Trabzonspor'da sözler alındı!

Ahmet Ağaoğlu yönetimi ilk etapta Trabzonspor tesislerini bakıma soktu. Tesislerin eski yollarına asfalt döktürdü. Yönetimin şimdiki hamlesi ise tesisleri büyütmek.   Mehmet Ali Yılmaz tesislerinin yanında bulunan ve Gençlik Spor Bakanlığına ait olan cam bina için harekete geçildi. Bir dizi temaslar sonunda bu bina alındı.

AKYAZI’DAKİ TUVALET SORUNU ÇÖZÜLÜYOR

Trabzonspor’un Akyazı’da kullanılmayan bir tesisi var.  Sadece maç oynamak için oraya geliniyor.  O bölge Trabzon altyapısına teslim edilmiş durumda.  Akyazı Spor Kompleksi'nde ayrıca Kamp Eğitim Merkezi ve İl Gençlik Spor Merkezinin binaları da bulunurken, tesis, 2 suni ve 5 doğal çim sahayı da bünyesinde barındırıyor.  Bu sahalarda oynayan çocuklar tuvalet ihtiyacı için 10 dakika mesafede bulunan Trabzonspor’un stadına gidiyor.  Ne soyunma odaları var ne de bir tribünleri yok. 

Trabzonspor yöneticisi Cahit Erdem ve Gençlik Spor İl Başkanı Birdal Öztürk geçtiğimiz günlerde Rize’ye gelen Spor Bakanı Osman Aşkın Bak’ı havalimanında yakaladı.  Organize bir şekilde sorunları anlatan ikili Bakan Bak’tan “tamam” cevabını aldı.  Şimdi sentetik ve doğal çim sahanın arasına soyunma odaları ve tribün yapılacak.

Kaynak: Fotospor

Etiket: ahmet ağaoğlu, trabzonsporHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın