21 Haziran 2018, Perşembe


> Trabzonspor > Trabzonspor'da scout ekibinde bir değil iki kriz birden çıktı

Trabzonspor'da scout ekibinde bir değil iki kriz birden çıktı

Trabzonspor’da Muharrem Usta yönetimi ile hayata geçen scout ekibinin bir uygulaması krize neden oldu.


15 Nisan 2016 00:38

Trabzonspor'da scout ekibinde bir değil iki kriz birden çıktı

Mustafa Reşit Akçay'ın teknik direktörlük yaptığı dönemde menajerlik görevini üstlenen Serkan Ünver, Akçay'ın yardımıyla Arjantin’e gitti. 20 gündür Arjantin’de bazı maçları takip ediyor.Fakat iddiaya göre Ünver’i

Arjantin’e Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav gönderdi.

Trabzonspor’un oluşturduğu scout ekibinde yer alan bazı isimler ise Ünver’in yakın dostu. Aynı kulvarda çalıştıkları için de birbirleri ile futbolcu izleme piyasası hakkında bilgi alışverişinde bulunuyorlar. Scout ekibi Ünver’e kendileri içinde Arjantin’de futbolcu izlemesi ricasında bulundular.

Trabzonspor eski menajeri Serkan Ünver ise; "Sadece Mustafa Reşit Akçay’ın ekibine gelen davet ile bu görevdeyim. Bana güvendiği için yolladı. Bende bu doğrultuda onun ekibi için maç izliyorum ve Güney Amerika futbolunu tanımaya çalışıyorum" sözlerini kullandı.

Scout ekibi ile ilgili bir başka kriz ise, Usta, ekibin bulduğu futbolcuların önerdiği genç isimlerin eski futbolculardan da kurulu bir ekip tarafından izleneceğini söylemesi. Bu çok yönlü çapraz sorgu anlamına getiriliyor. Fakat şu ana kadar Usta yönetimi herhangi bir eski futbolcunun kapısını bu anlamda çalmadı.

Kaynak: Fotospor

Etiket: Trabzonspor, Muharrem UstaHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor