17 Aralık 2018, Pazartesi


> Trabzonspor > Trabzonspor'da Sadri Şener'den adaylık açıklaması

Trabzonspor'da Sadri Şener'den adaylık açıklaması

Sadri Şener'den çarpıcı açıklamalar! Trabzonspor’un şampiyonluk yarışındaki durumu, yapılan transferler ve camianın yönetime olan tepkisini hakkında konuşan eski başkan Şener, yeniden başkan olmayı düşünmediğini de dile getirdi.


19 Şubat 2018 15:41

Trabzonspor'da Sadri Şener'den adaylık açıklaması

Trabzonspor eski yöneticilerinden Nevzat Aydın, eski başkan Sadri Şener’in fotoğrafını paylaşmış ve akıllara ‘Geri mi dönüyor?’ sorusunu getirmişti.

Trabzonspor’a başkan olarak dönmeyi düşünmediğini itiraf eden Sadri Şener, “Yaşım zaten 68’e gelmiş, bir sürü genç var. Genç birisini bulsunlar. Hem şu anda ekonomik tabloyu bilmiyorum. Artık dönmeyi düşünmüyorum. Bundan sonra 1461 Trabzon’un başkanı olurum” dedi.

Takımın şampiyonluk yarışından uzaklaştığını söyleyen Sadri Şener, Muharrem Usta başkanlığındaki yönetimin kendini toparlaması gerektiğinin altını çizdi.

Şener, Başakşehir yenilgisi sonrası yönetime yönelik tepkileri şöyle yorumladı: “Takımın başarısı ve istikrarı camia için çok önemli. Bu kulüp 8-9 kişiyle yönetilmez, ayıptır. 15 kişilik yönetimde sayı düştü, 8-9 kişiyle bu işin altından kalkılmaz ki. Ben böyle düşünüyorum ama arkadaşlar daha iyi bilir”

SİVASSPOR’A BAKIP KAHROLMALARI LAZIM
Trabzonspor’un yabancı oyuncularını ve yönetimin transfer anlayışını başarısız bulduğunu belirten Şener, “Yabancı transferler yapılırken çok iyi düşünülmemiş. Teknik konuda çok bilgim olmayabilir ama Başakşehir gibi bir takımın 3 tane seyircisi var ama senden daha iyi yabancı oyuncu almış. Sivasspor’daki Robinho Trabzonspor’un transferlerinden iyi. Yönetimin bunlara bakıp kahrolması lazım” sözleriyle eleştirdi.

Haber61

Kaynak: Haber61

Etiket: Trabzonspor, Sadri Şener,Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor