20 Nisan 2018, Cuma


> Trabzonspor > Trabzonspor'da personelden görülmemiş kıyak

Trabzonspor'da personelden görülmemiş kıyak

Trabzonspor personeli 1 ay ücretsiz izne çıkarken, kulübün kasasında 2 milyon 750 bin TL'nin de kalması sağlandı.


01 Haziran 2016 00:35

Trabzonspor'da personelden görülmemiş kıyak

Yaklaşık 2 ay önce alınan “herkes 1 yıl içerisinde 1 ay izin kullanacak” kararı ile Trabzonspor personellerinin ücretsiz izine çıkarılacağı ve böyle bir tassarufa gidileceği bildirilmişti. Ligin bitiminin ardından kemer sıkma politikasını başlatan Trabzonspor’da 310 personelin tamamı büyük bir vefa örneği göstererek 1 ay ücretsiz izin kullanmak için çıkarılan karara imza attı.

Ücretsiz izine çıkacak olan 310 personelin 100’e yakını izin kullanmaya başlarken kalan kısımın önümüzdeki günlerde izinlerini kullanacağı kaydedildi. Ekonomik bir darboğazda bulunan Bordo Mavili yöneticiler tüm personelin zor zamanda Trabzonspor’a sahip çıkmasından dolayı büyük bir mutluluk yaşarken kulübün bu ücretsiz izinlerden 2 Milyon 750 bin TL kar edeceği öğrenildi.

Süleyman Soylu ile Muharrem Usta'dan Trabzonspor toplantısı

Öte yandan birer gün ara ile hafta sonunda iki kez Trabzon’a gelen Bakan Süleyman Soylu ile Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, DSİ’nin misafirhanesinde özel bir görüşme yaptı. Görüşme baş başa oldu.Bu görüşmeden sızan bilgilere göre Usta, Ziraat Bankası ile ilgili kredi anlaşmasındaki pürüzlerin giderilmesi hususunda Bakan Soylu'yu bilgilendirdi. Bakan Soylu da Akyazı stadının yapım hızı ile ilgili detay bilgileri de Usta’dan aldı.

Kaynak: Fotospor

Etiket: trabzonsporHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor