26 Nisan 2018, Perşembe


> Trabzonspor > Trabzonspor'da muhalefet erken atağa kalktı

Trabzonspor'da muhalefet erken atağa kalktı

Trabzonspor’un önemli isimlerinden Şükrü Kuleyin, Fenerbahçe maçı öncesi, ASKF’nin hizmet binasında geniş katılımlı bir kıymalı partisi düzenledi.


28 Nisan 2016 02:55

Trabzonspor'da muhalefet erken atağa kalktı

Trabzonspor’un önemli isimlerinden Şükrü Kuleyin, Fenerbahçe maçı öncesi, ASKF’nin hizmet binasında geniş katılımlı bir kıymalı partisi düzenledi. Partiye yönetime muhalifler ağırlıklı isimler davet edildi. ASKF ev sahibi olduğundan yönetim kurulu üyeleri hazır bulundu. Cahit Erdem, iş başında yönetimi destek vermeyenlerden, bütün taban birlikleri ile Celil Hekimoğlu’nu desteklemişti. Diğer isimlerse Erdal Atalay, Süleyman Atal, Ali Sağır, Hayrettin Hacısalihoğlu, Hüseyin Örs, Hikmet Onur, Zeki Mazlum, Nazım Özcan, Azmi Kuvvetli, Celil Hekimoğlu. Kıymalı partisine divan başkanı Ali Sürmen de davetliydi katılmadı. Kuleyin, Sürmen’in davete gelmemesini; “İyi ki gelememiş, Fenerbahçe maçından sonra genel kurul çağrısı yaptı. Denecekti ki, maçtan önce kıymalı partisinde buluşanlar böyle bir karar aldı…” şeklinde yorumladı.

Usta neden sessiz kalıyor?

Öte yandan Trabzonspor’da ciddi bir kriz var. Fenerbahçe maçından bu yana yönetim kurulu üst üste toplantılar yapıyor. Kimi dar kapsamlı, kimi geniş kapsamlı. Hatta, yönetime destek veren ağabeylerin de önerileri bu toplantılarda masaya yatırılıyor. Trabzonspor’la yollarını ayırdığı belirtilen futbolcuların adları medyaya sızdı. Yönetim ise sessiz. Nedeni ise yapıcı bir dil kullanmaya özen gösteren Usta'nın, ortamı germekten kaçınması. Kadro dışı kalacak futbolcuların satışı ile ilgili zemini hazırlayan Usta, kadro dışı bırakılan futbolcuların aldığı para, gideceklerinde alabileceği paraya eşit olmadığını bildiği için sessiz. Bu yüzden süreç karşılıklı anlayış ile halledilmeye çalışılıyor.

Kaynak: Fotospor

Etiket: muharrem usta, trabzonsporHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor