25 Haziran 2018, Pazartesi


> Trabzonspor > Trabzonspor'da ''feda'' dönemi başlıyor

Trabzonspor'da ''feda'' dönemi başlıyor

Trabzonspor'da "feda" dönemi Ersun Yanal'ın göreve gelmesiyle çok daha sıkı şekilde ele alınacak.


19 Mayıs 2016 09:25

Trabzonspor'da ''feda'' dönemi başlıyor

Trabzonspor'da "feda" dönemi Ersun Yanal'ın göreve gelmesiyle çok daha sıkı şekilde ele alınacak. Sezon içinde yıllık maaşında 250 bin Euro'luk indirime giden ve maaşını 2 milyon 250 bin Euro'ya indiren Onur Kıvrak'tan bir indirim daha talep edilecek. Maaşını 2 milyon Euro'ya çekmesi istenecek.

Aynıu şekilde sözleşmesi gelecek sezon bitecek olan ve şu anda 1.4 milyon euro alan Mehmet Ekici'ye de kabul etmesi durumunda 1 milyon 250 bin Euro'dan 3 yıllık yeni sözleşme önerilecek.

Hali hazırda 1 milyon 238 bin euro kazanan Aykut Demir'e de maaşını TL üzerinde 3.5 milyon TL'ye çekmesi talebinde bulunalacak. Şu anda 700 bin Euro alan Okay'a ise maaşını 2 milyon TL'de sabitlemesi istenecek. 500 bin Euro alan Esteban'a da maaşını 1.5 milyon TL'ye sabitle denilecek.

Sadece Muhammed Demir'den herhangi bir talepte bulunulmayacak. Hali hazırda 44 bin euro'ya oynayan Akakpo'ya yüzde yüze yakın zam yapılıp maaşı 85 bin euro'ya çekilecek ve kendisine 284 bin TL ödenecek.

Maaşını TL üzerinde alan oyuncular Uğur Demirok, Güray Vural ve İshak'a da maaşlarını 2 milyon TL'de sabitlemek için teklif yapılacak. İki genç oyuncu Aytaç'tan 150 bin, Yusuf'tan ise 200 bin TL'lik sembolik indirimler istenecek.

Kaynak: Fotospor

Etiket: trabzonspor, ersun yanalHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor