21 Nisan 2018, Cumartesi


> Trabzonspor > Trabzonspor'da Ersun Yanal bilmecesi

Trabzonspor'da Ersun Yanal bilmecesi

TRT Spor'un verdiği haberde Trabzonspor'un Ersun Yanal ile prensipte anlaşmaya vardığını açıkladı. Ancak bu sıcak haberin servis edilmesinden kısa bir süre sonra DHA'ya konuşan Yanal, herhangi bir anlaşmanın olmadığını açıkladı.


13 Mayıs 2016 12:26

Trabzonspor'da Ersun Yanal bilmecesi

TRT Spor'un son dakika geçtiği habere göre; Trabzonspor gelecek sezon teknik direktörlük görevi için Ersun Yanal ile prensipte anlaşmaya vardı.

ERSUN YANAL'DAN TRABZONSPOR AÇIKLAMASI

Önümüzdeki sezon için adı Trabzonspor ile anılan Ersun Yanal, bordo-mavili takımı ile prensipte anlaştığına dair haberlerle ilgili olarak şu kısa açıklamayı Doğan Haber Ajansı'na yaptı:

"Herhangi bir şekilde anlaşma yapmadım. Sadece Trabzonspor Başkanı ile bir kaç kez telefonla konuştum. Bunun dışında herhangi bir yaptırım veya anlaşma olmadı. Durumu kamuoyu ile paylaşırım"

TRABZONSPOR'DAN ERSUN YANAL AÇIKLAMASI

Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi Ali Rıza Egemen, bordo-mavili kulüpte ismi anılan Teknik Direktör Ersun Yanal ile ilgili olarak, herhangi bir anlaşmanın söz konusu olmadığını söyledi.

Egemen, "Ersun Yanal ile anlaşma yaptığımız şeklinde haberler çıkıyor. Biz yönetim kurulu olarak oturup teknik direktörlük konusunda herhangi bir karar vermedik" dedi.

Etiket: Ersun Yanal, Trabzonspor,Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor