25 Haziran 2018, Pazartesi


> Trabzonspor > Trabzonspor'a transfer müjdesi

Trabzonspor'a transfer müjdesi

Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi Ali Rıza Egemen, "Transferde anlaştığımız isimler var" dedi.


07 Temmuz 2016 12:16

Trabzonspor'a transfer müjdesi

Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi Ali Rıza Egemen, bayram sonrası gidecek ve alınacak oyuncular konusunda gelişmelerin olabileceğini söyledi. Egemen, "Anlaştığımız isimler var. Bazı transferlerimizin isimlerinin basında yer alması nedeniyle fiyatlar yukarı çıktı ve olumsuz sonuçlandı, ama alternatifli bir listemiz var" dedi.

İç ve dış transferde çalışmalarının devam ettiğini ifade eden Egemen, “Yeni sezonda kadroda düşünülmeyen oyuncularımıza teklifler var. Tabii bir oyuncuyu göndermek ve almak için çoklu aşamalar mevcut. Siz gelen teklifi değerlendireceksiniz, alacak olan takım kendi değerlendirmelerini yapacak ve oyuncu da söz konusu kulübe gitmek isteyecek. Bu aşamaların hepsinin bir araya gelmesi gerekiyor. Bu işler kolay değil. Yabancı oyuncularımıza da yurt dışından teklifler var. Bayram sonrasındaki haftada 2-3 oyuncu daha aramızdan ayrılabilir” dedi.

"TRANSFER GÖRÜŞMELERİ İÇİN BAŞKAN İTALYA'YA GİTTİ"

Dış transferde de çalışmalarının sürdüğünü kaydeden Egemen, şunları söyledi:

"Bu yıl 2 büyük kupanın olması transferleri geciktirdi, ama bu konuda çalışmalarımız devam ediyor. Başkanımız da transfer görüşmeleri için İtalya’ya gitti ve oradan da Fransa'ya geçecek. Dış transferde yönetim kurulumuzun belirlediği rakama göre 6-7 takviye yapmayı planlıyoruz. Daha önce İbanez’i açıklamıştık. Transferde anlaştığımız isimler var. Bazı transferlerimizin isimlerinin basında yer alması nedeniyle fiyatlar yukarı çıktı ve olumsuz sonuçlandı. Ama alternatifli bir listemiz var ve çalışmalarımız da devam ediyor”

"YENİ BİR GÖREV DAĞILIMI YAPABİLİRİZ"

Daha önce genel sekreter yardımcısı görevini yürüten Egemen, Trabzonspor Yönetim Kurulu’nda yaşanan görev değişikliği konusuna da değinerek, “Bilindiği gibi yönetim kurulumuzda bazı görev değişiklikleri yaşandı. Görevden alınma söz konusu değil. Önümüzdeki günlerde yeni bir görev dağılımı yapabiliriz. Biz Trabzonspor’un askeriyiz, her zaman burada varız. Kulübün zarar görmesi durumunda müdahalelerimiz olur. Doğru bildiğimiz yolda devam edeceğiz. Başkanımızın ve yönetim kurulumuzun bize vereceği görevi kabul ederiz” ifadelerini kullandı.

SAMORİN KAMPINDA DEV KAFİLE

Bu arada, Slovakya’nın Samorin kasabasında 1’inci etap kamp çalışmalarını sürdüren Trabzonspor’un kampında 21 futbolcu yer alırken, 20 kişiden oluşan teknik ve destek ekibi de futbolculara eşlik etmesi dikkat çekti. Kamp yapılan otelin sahasında çalışmalarını gerçekleştiren bordo mavililer antrenmanlarda neredeyse futbolcu sayısı kadar personel de yer alıyor. 21 kişilik futbolcu kadrosuyla Samorin’e gelen Trabzonspor’da kafiledeki kişi sayısı teknik ve destek ekiple birlikte 41 kişiyi aşıyor.

SAHADA RAKİP, DIŞARIDA DOST

Trabzonspor’un iki genç kalecisi Uğurcan Çakır ile Furkan Taş’ın, Samorin kampındaki sıkı dostlukları da dikkatlerden kaçmadı. Yeni sezonda kadroda yer alacak genç oyuncular için belirleyici olacak Samorin kampında büyük rekabet yaşanırken, teknik direktör Ersun Yanal’ın gözüne girebilmek adına yoğun gayret gösteren iki genç kaleci, çalışmalarını da bir arada yürütüyor. Her fırsatta yan yana gelen genç kaleciler, yeni yapılanmada kendilerine yer bulmayı arzuluyor.

BATUHAN KALICI OLMAK İSTİYOR

Trabzonspor’un genç oyuncusu Batuhan Artaslan ise, Samorin kampında antrenmanlardaki hırsıyla göz dolduruyor. Bordo mavili takımla daha önce 2 kampa giden ancak performansı yeterli görülmediği için 1461 Trabzon'a kiralanan 22 yaşındaki orta saha oyuncusu, bu kez kendisine verilen şansı iyi kullanmak istiyor. Antrenmanlarda verilen talimatları birebir uygulamaya çalışan genç oyuncu, teknik direktör Ersun Yanal'ın gözüne girerek takımda kalıcı olmayı hedefliyor.

Kaynak: DHAHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor