20 Nisan 2018, Cuma


> Trabzonspor > Trabzonspor'a dev sponsor!.. Başkan müjdeyi verdi

Trabzonspor'a dev sponsor!.. Başkan müjdeyi verdi

Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, sosya medya hesabından forma reklamı için dünya devi bir firmayla anlaşma üzere olduklarını açıkladı.


22 Haziran 2016 12:27

Trabzonspor'a dev sponsor!.. Başkan müjdeyi verdi

Trabzonspor Kulüp Başkanı Muharrem Usta, zor günlerin geride kalacağını belirterek, dev bir marka ile sponsorluk müjdesi verdi.

Önümüzdeki sezona geçmişin izlerini silerek girmeyi hedefleyen Trabzonspor, bir taraftan transfer görüşmelerini sürdürürken diğer taraftan ise kulübe mali destek sağlayacak sponsorluklar üzerinde duruyor. Sportif ve ekonomik olarak dip noktasını yaşayan Karadeniz ekibi, yeni sezonda camiasını heyecanlandıracak markalarla da bir araya gelecek.

Bunun ilk müjdesini ise Trabzonspor Kulüp Başkanı Muharrem Usta isim vermeden verdi. Usta, kendisine ait sosyal medya hesabından dev sponsorluk markasıyla ilgili olarak şu ifadeleri kullandı:

"Zor günler geride kalacak; elbette güneş bize de doğacak. 'İşte budur' demeye var mısınız. Bordo-mavi formayla dev bir dünya markası el ele. Yakında."

Usta'nın bahsettiği sponsorun Katar'ın QNB Bank grubuyla olması bekleniyor. Trabzonspor'un bu anlaşmadan yıllık 7.5 milyon Dolar alması bekleniyor.

Kaynak: Fotospor

Etiket: Trabzonspor, Muharrem Usta, QNBHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor