23 Mayıs 2018, Çarşamba


> Trabzonspor > Trabzonspor yeni sezonda Akyazı'da olacak

Trabzonspor yeni sezonda Akyazı'da olacak

Trabzonspor'un Akyazı Stadı için beklediği müjde geldi...


15 Haziran 2016 08:32

Trabzonspor yeni sezonda Akyazı'da olacak

Trabzonspor'un Akyazı Stadı için beklediği müjde geldi... uzun zamandır yapımına devam edilen stadın Ağusto ayına yetişecek. İş programı devam eden statta Ağustos ayında, otoparka kadar aracınızla girip stada yürüdükten sonra tribüne çıkarak oturulabilecek konumda olacak.

Beşirli’deki yürüyüş alanının bir kısmı iptal edilerek stada giden ek yolun çalışması da bitmek üzere. Akyaz Tünelleri’nin Kanuni Bulvarı’na birleştiği noktadaki tüneller faaliyete geçecejk. Karayolları Akyazı’ya tünelleri yetiştirme sözü vedi. Stada, Trabzonspor’un talepleri doğrultusunda ilk projesine göre bazı değişim ve eklemeler de yapıldı.

İşte Akyazı'da hayata geçirilecek bazı yenilikler

- Ağustos ayına yetişecek olan Akyazı Trabzonspor Stadyumu’nun Skorbordu değiştirildi. İlk 20 piksel olarak tasarlanan Skorbord 12 piksele düşürüldü.

- Oyun sahası zemininin doğal çime destek olarak hibrit çim uygulaması yapılmasına karar verildi.

- Tribün koltuk renklenmesi ve koltuk modeli değiştirildi. Kulübün istediği şekilde tribün koltuk renklenmesi yapılacak.

- GSGM tarafından Akyazı’ya çim zemin destekleyici ultraviole cihazları alınacak. Bu cihazlar Akyazı’daki bütün çim sahaların bakımında kullanılacak.

- Kapalı menfez şekilde yağmur suyu kanalları yapılmaya başlandı. Şu ana bir kısmı tamamlandı. Dağdan gelen akıntılar bu kanallarla denize boşaltılacak.

Trabzonlu bakanlar da sponsorluk için çalışıyor

Bunlar yeni gelişmeler. Yakında Trabzonspor yönetimi detaylı bir açıklama yapacak. Sponsorluk konusunda ise halen netlik kazanan bir şey olmadı. Ama bu konuyla Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu ile Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak yakından ilgileniyor. Trabzonspor Kulübü Başkanı Muharrem Usta ile tekrar görüşecekleri öğrenildi.

Kaynak: Fotospor

Etiket: akyazı, trabzonsporHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor