27 Nisan 2018, Cuma


> Trabzonspor > Trabzonspor skandalı açıkladı!

Trabzonspor skandalı açıkladı!

Trabzonspor, Fenerbahçe maçında sahaya giren 2 taraftarın başkalarının Passolig kartı ile stada alındığını açıkladı.


25 Nisan 2016 16:23

Trabzonspor skandalı açıkladı!

Trabzonspor'un resmi internet sitesinden yaptığı açıklama şöyle;

Sahaya giren 2 kişi başkalarının Passolig kartlarıyla stada alınmıştır. Bu güvenlik zafiyetinin hesabı biran önce sorulmalıdır

Trabzonspor Kulübü’nün, Hüseyin Avni Aker Stadyumu’nda Pazar akşamı yaşananları değil tasvip etmesi, nerede olursa kim tarafından yapılır ise yapılsın, karşısında durduğu ve duracağı açıkça bilinmelidir.

Aynı şekilde Trabzonspor Kulübü, yaşanılan talihsiz olayların çözümü adına üzerine düşeni yapmaktadır. Bu kapsamda sahaya giren 2 kişinin Passolig kartlarının bulunmadığı, başka kişilerin kartlarıyla stadyuma rahatlıkla (!) girmiş olduğunun bilgisine ulaşmış bulunmaktayız. Kaldı ki güvenlik zafiyeti burada bitmemiş söz konusu olayların meydana geldiği tribünde de aynen devam etmiştir. Hem stadyuma girişlerde hem de tribündeki olaylar güvenliği sağlamakla görevli olanlar tarafından engellenememiştir.

Trabzonspor, içimizde var olan ve camiamıza zarar veren bu ve benzeri kişiler hakkında gerekeni yapacak, hukuki sürecin de sonuna kadar takipçisi olacaktır.

Ayrıca yaşanılan güvenlik zafiyetinin hesabının da ivedilikle soruşturularak, sorumluların hesap vermesini beklemekteyiz.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur…

 

DÜN AKŞAM NELER YAŞANDI - TIKLAYIN

ONUR KIVRAK ŞOK ETTİ - TIKLAYIN

TRABZON YEREL BASINI TOPA TUTTU - TIKLAYIN

TRABZONSPOR'A BİR DARBE DAHA - TIKLAYIN

OLAYLI MAÇA SORUŞTURMA - TIKLAHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor