20 Ocak 2019, Pazar


> Trabzonspor > Trabzonspor için ''ekonomik'' transfer: Marcos Mauro

Trabzonspor için ''ekonomik'' transfer: Marcos Mauro

Trabzonspor'da stoper adayları arasında yer alan Marcos Mauro'nun transferi oldukça ekonomik şartlarda bitirilmeye çalışılıyor.


28 Mayıs 2018 03:04

Trabzonspor için ''ekonomik'' transfer: Marcos Mauro

Trabzonspor'da Özkan Sümer’in üzerine durduğu stoperin İspanya 2. Ligi Cadiz forması giyen Marcos Mauro olduğu iddia edildi.

Cadiz bu sezon 40 maçın 20’sinde gol yemezken Mauro’nun yaptığı hamlelerle öne çıktığı bildirildi. 1.88’lik boyuna rağmen ayaklarına da hakim olan Mauro’nun 400 bin Euro’luk bonservisi de mantıklı görülüyor. Cadiz’de 85 bin Euro’ya oynayan Mauro’ya 150 ila 200 bin Euro’luk yıllık bir ücret önerileceği de bildirildi.

Özkan Sümer'den ucuz oyuncu açıklaması

Özkan Sümer araştırdığı uygun fiyatlı oyuncular için, ''yapacağımız transferlerin maliyeti uygun olacak ama yararlılığı ihmal edilmeyecek. Kalkıp hiç yararlanmayacağımız oyuncularda ısrarcı olunmayacak. Yarar değeri teknik manada dikkate alınmak zorunda. Maliyet hesabı da ona dönük yapılacak. Yararı var ama maliyeti çok yüksek dediğiniz yerde de olmuyor'' ifadelerini kullandı.

Özkan Sümer'den Serdar Gürler ve Pinto açıklaması

Özkan Sümer, Trabzonspor’un transfer listesinde yer Serdar Gürler ve Pinto için, ''Serdar Gürler’i izletmeye gerek yok. Zaten göz önünde olan bir oyuncu. Ama şartları ile ilgili biraz uzağımızda gibi gözüküyor. Takip ettiğimiz oyuncular var ama bunları şimdi açıklamamız doğru değil. Açığa çıktığı zaman durumlar değişiyor. Pinto’yu da biliyoruz. Bilmediğimiz bir oyuncu değil. Bunlar zaten elimizdeki oyuncular'' sözlerini kullandı.

Kaynak: Fotospor

Etiket: trabzonsporHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın