25 Haziran 2018, Pazartesi


> Trabzonspor > Trabzonspor dış transferde rotasını belirledi

Trabzonspor dış transferde rotasını belirledi

Dış transferde şu ana kadar 6 isimle anlaşan Trabzonspor, 2 oyuncuyu daha kadrosuna katarak transfer çalışmalarını sonlandırmayı hedefliyor.


02 Ağustos 2016 17:01

Trabzonspor dış transferde rotasını belirledi

Macaristan'da yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Trabzonspor, dış transferde çalışmalarını tamamlayıp yeni sezona odaklanacak. Şu ana kadar Ramil Sheidaev ve Jan Durica'yı kadrosuna katan, Matus Bero, Luis İbanez, Hyun-Jun Suk ve Ogenyi Onazi ile görüşmelere başladığını bildiren bordo mavililer, 2 takviye daha yaparak dış transferi noktalamayı planlıyor.

SAĞ BEK TRANSFERİ CAVANDA'YA BAĞLI

FC Dallas takımından Fabian Castillo'yu Türkiye'ye getirip sağlık kontrolünden geçiren Karadeniz ekibinin, oyuncunun kulübüyle olan ödeme sorunu için gerekli hamleyi yaptığı ve beklemeye çekildiği belirtildi. Adı gönderilecekler listesinde yer alan Luis Cavanda için de teklif bekleyen Trabzonspor'un, bir sağ bek oyuncusu ile de görüşme halinde olduğu, Cavanda'nın durumunun netlik kazanmasının ardından sağ bek transferinin de gerçekleştirileceği kaydedildi.

SCOUT EKİBİ OYUNCU TARIYOR

Trabzonspor'da yeni oluşumun bir parçası olan scout ekibinin, çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürdüğü belirtildi. Yeni sezon öncesi yürütülen transfer çalışmalarında 100'e yakın oyuncuyu tespit ederek yönetime sunan scout ekibinin, bundan sonraki süreçte de çalışmalarına aktif olarak devam edeceği ve oyuncu taramalarını sürdüreceği öğrenildi. Scout ekibinin özellikle genç ve gelecek vadeden oyuncuların üzerinde durduğu kaydedildi.

Kaynak: DHAHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor