22 Haziran 2018, Cuma


> Trabzonspor > Trabzonspor aradığı sağ beki İngiltere'de buldu

Trabzonspor aradığı sağ beki İngiltere'de buldu

Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, transfer sezonunun bitmesine günler kala acil ihtiyaç listesinin ilk basamağında yer alan "defans" sorununu çözmek için İngiltere'ye gidiyor.


25 Ağustos 2016 18:33

Trabzonspor aradığı sağ beki İngiltere'de buldu

Defansını sağlama almak isteyen Trabzonspor'da Başkan Muharrem Usta, teknik direktör Ersun Yanal'ın da onayını alarak Aston Villa'nın 28 yaşındaki stoperi Micah Lincoln Richards'ı bitirmek üzere Ada'ya gidiyor. Menajerlerin teklifini uzun süre inceleyen Usta, Ersun Yanal'ın da "olur" vermesiyle transferi bitirmek üzere İngiltere'ye uçacak.

Usta, burada Aston Villa yöneticileri ve Richards'ın temsilcileriyle pazarlık masasına oturacak. Hem stoper hem de sağ bek özellikleri olan 28 yaşındaki İngiliz oyuncu için pazarlıklarda son aşamaya gelindi.

İngiliz ekibinin menajeri Roberto Di Matteo'nun kadroda düşünmediği Richards'ın sürekli oynamak için bu teklife olumlu yaklaştığı belirtiliyor.

Geçtiğimiz yıl Manchester City'den alınan ve 2019 yılına kadar sözleşmesi bulunan oyuncunun da ikna edilmesiyle transfer bitme aşamasına geldi.

Trabzonspor Başkan Yardımcısı Nevzat Aydın'ın ön görüşmelerini yaptığı transferin birkaç gün içerisinde KAP'a bildirilmesi bekleniyor.

Kaynak: Fotospor

Etiket: Micah Lincoln Richards, Trabzonspor, Muharrem UstaHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor