18 Ocak 2019, Cuma


> Trabzonspor > Trabzon'da fatura Burak Yılmaz'a kesildi

Trabzon'da fatura Burak Yılmaz'a kesildi

Konyaspor’a elenmenin acısı Trabzonspor’da Burak Yılmaz’a fatura edilmiş gibi görünüyor...


18 Ocak 2018 09:34

Trabzon'da fatura Burak Yılmaz'a kesildi

Konyaspor’a elenmenin acısı Trabzonspor’da Burak Yılmaz’a fatura edilmiş gibi görünüyor... yerel basın ortada hiçbir şey yokken, diğer futbolculara bu hak tanınmamışken, Burak Yılmaz’ın çıkıp ''bana transfer teklifleri var'' diyerek basın toplantısı düzenlemesini Vahid Halilhodzic’le bağdaştırdı. Boşnak hocanın kendisini Trabzonspor’un üzerinde görmesi gibi Burak’ın da aynı hataya düştüğü belirtildi.

Başkan Muharrem Usta'nın Burak Yılmaz’ın düzenlediği basın toplantısı yüzünden hem oyuncuya hem de izin veren Rıza Çalımbay’ı kızgın olduğu iddia edildi.

Burak Yılmaz'ın ise o toplantıda Sosa’ya ödenecek paraya Arda’nın alınmamasına, takım içinde futbolculara ödeme yapılmazken transfer görüşmeleri yapılmasına tepki gösterdiği konuşulmaya başlandı.

Muharrem Usta iki gün önce söz verdi

Burak Yılmaz’ın düzenlediği basın toplantısı, futbolcuların alamadığı ödemeler, buna rağmen 11’de yer almayan Sosa için Milan’a yapılan ödeme... tüm bu krizler takım içinde gerginliğe neden olurken maçtan bir gün önce Muharrem Usta, Trabzon’a geldi. Futbolcularla gündemde olmayan olağanüstü bir toplantı yaptı. Ödemelerin düzene gireceği konusunda söz verdi. Yapılacak transferlerin takım içindeki dengeleri bozmayacağı sözünü verdi. Ama sözler Konyaspor maçı öncesinde işe yaramadı.

Kaynak: Fotospor

Etiket: burak yılmaz, trabzonsporHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın