24 Ekim 2018, Çarşamba

> Serkan Bayar > Trabzon düşmanından bir mesajınız var!
Serkan Bayar

Trabzon düşmanından bir mesajınız var!

01 Ekim 2016 19:11

4-0'lık Karabükspor hezimeti sonrasında bu yazıyı yazdığım için şimdi bana, "kan emici" veya "Trabzonspor düşmanı" diyeceksiniz!


Çok değil 2 ay önce 1 Ağustos'ta bir yazı yazmıştım...

girişi "Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta'yı övmek, yönetimini yere göğe sığdırmamak son dönemin modası. Yapılan transferleri yağlamak, yıkamak ise spor basınının olmazsa olmazı" demiştim. Üzerine de; "zorda olan kulüp yine borca sokuldu. Hem eksik kapatılamadı, hem de eldeki oyunculardan iyisi değil, kötüsü transfer edildi..." sözlerini kullandığım için sevgili Karadenizli kardeşlerim bana demediklerini bırakmamışlardı!

Trabzonspor ile birçok dedikodu ortalıkta dolaşıyor. Burası beni ilgilendirmez, Yaşananları çok yakında yapılacak olan kongrede üyeleri soracaktır. Herhalde soracaktır. Soracaksınız değil mi?

4-0'lık Karabükspor hezimeti sonrasında bu yazıyı yazdığım için şimdi bana, "kan emici" veya "Trabzonspor düşmanı" diyeceksiniz!

Ben sizin yerinizde olsam ne yaparım biliyor musunuz? Suk, Castillo, Sheidayev, Durica, Bero ve Onazi'yi kimin aldığını, neden aldığını, hangi parametrelere bakarak aldığını sorarım. Hem de bunu Twitter'dan Nevzat Aydın'a sorarım. Janko'yu Trabzonspor'a aldıran Aydın'a.

Sorarsınız. Herhalde soracaksınız. Soracaksınız değil mi?