22 Mayıs 2018, Salı


> Beşiktaş > Torunoğulları efsanesi gerçek mi?

Torunoğulları efsanesi gerçek mi?

Beşiktaş'ta transfer sihirbazı olan gösterilen Erdal Torunoğulları hakkında ilginç bir bilgi ortaya çıktı.


20 Nisan 2016 12:25

Torunoğulları efsanesi gerçek mi?

Beşiktaş'ta birçok transferde başrol oynadığı belirtilen ve tek yetkili olarak gösterilen Erdal Torunoğulları hakkında geçtiğimiz günlerde Erman Toroğlu, '5 yıl daha görevde kalırsa Fenerbahçe ve Galatasaray nal toplar' demişti. 

Ancak siyah-beyazlı ekipte transferde esas yetki Fikret Orman'da. Fikret Orman transferle ilgili yapılacak teklifi hazırlıyor ve Erdal Torunoğulları yurt dışında yaşadığı için teklif elinde oyuncunun kulübüyle görüşmeye gidiyor. Her değişikliği Fikret Orman'a danışarak yapıyor ve başkanın haberi olmadan hiçbir hamle yapamıyor. Torunoğulları ayrıca yaptığı bütün seyehat masraflarını kulübe faturalandırıyor.

Fikret Orman'ın özellikle transfer konularında verilecek ücret ve bonservisi bizzat kendisi belirlediği ve kimseyi olaylara dahil etmediği öğrenildi.

Hollanda'da tencere üretip pazarlamasını yapan Erdal Torunoğulları, bu alanda oldukça başarılı ve sürekli yurt dışına seyahat ediyor. Çalışmalarındaki titizliğiyle bilinen Erdal Torunoğulları, Fikret Orman'ın güvenini kazanmış durumda. Fethiye'deki mütevazi oteliyle turizmde de yer almaya çalışan Torunoğulları'nın iletişim gücü de oldukça yüksek.

Kaynak: Fotospor

Etiket: Beşiktaş, Fikret Orman, Erdal TorunoğullarıHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor