19 Nisan 2018, Perşembe


> Beşiktaş > Tolga Zengin: İkinci şampiyonluk

Tolga Zengin: İkinci şampiyonluk

Beşiktaş kaptanı Tolga Zengin, şampiyonluğu ilan ettikleri Osmanlıspor maçının ardından açıklamalarda bulundu.


15 Mayıs 2016 22:39

Tolga Zengin: İkinci şampiyonluk

Spor Toto Süper Lig'de şampiyon olan Beşiktaş'ta tecrübeli kaleci Tolga Zengin, "Bu benim ilk şampiyonluğum değil. Bütün Trabzonlulara da armağan olsun." dedi.

Tecrübeli kaleci, Süper Lig'de Osmanlıspor'u 3-1 yenerek şampiyonluklarını ilan ettikleri maçın ardından basın mensuplarına açıklamada bulundu.

Şampiyonluğun siyah-beyazlı camiaya hayırlı olmasını dileyen Tolga, "Malzemecisinden masörüne, en az oynayanından en çok oynayanına kadar herkesin bunda emeği var. Hepsine anasının ak sütü kadar helal olsun. Üç seneden beri yağmur çamur kar kış demeden, stadımız olmadan yaptığımız maçlara gelen taraftarlara da çok teşekkür ediyoruz. En çok da onlar hak etti." diye konuştu.

Bu sezon şampiyonluğa inandıklarını vurgulayan Tolga, "Sezon başından beri şampiyonluğa inanıyorduk. Öndeyken dezavantajlı gösterildiğimiz zamanlar da oldu. Allah'a çok şükür hepsine cevap verdik." ifadelerini kullandı.

Takımla sözleşmesi sona eren Tolga Zengin, yeni sözleşme imzalayıp imzalamayacağına yönelik bir soruya, "Benim kulübümle herhangi bir şeye imza atmama gerek yok. Oturur konuşuruz, çok problem değil." cevabını verdi.

"İlk şampiyonluğum değil"

Tolga Zengin, bir basın mensubunun "İlk şampiyonluğunu yaşadın neler hissediyorsun?" şeklindeki sorusu üzerine, "Bu benim ilk şampiyonluğum değil. Bütün Trabzonlulara da armağan olsun. Size göre ilk olabilir ama bize göre değil. Biz emek verdik çünkü." diye görüş bildirdi.

Tolga, röportaj sırasında yanına gelen Beşiktaş'ın emektar malzemecisi Süreyya Soner'i alnından öptü.

Süreyya Soner de şampiyonluğun Beşiktaş'a hayırlı olmasını dileyerek, "Bu benim 8. şampiyonluğum." ifadesini kullandı.

Kaynak: Fotospor

Etiket: tolga zengin, beşiktaşHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor