26 Nisan 2018, Perşembe


> Beşiktaş > Tolga Zengin herkese küstü

Tolga Zengin herkese küstü

Beşiktaş, Kayserispor'u 4-0 mağlup ederken, karşılaşma öncesinde ve sonrasında taraftarlarla Tolga Zengin arasında ilginç anlar yaşandı.


02 Mayıs 2016 01:47

Tolga Zengin herkese küstü

Beşiktaş, Kayserispor'u 4-0 mağlup ederken, karşılaşma öncesinde ve sonrasında taraftarlarla Tolga Zengin arasında ilginç anlar yaşandı.

Isınmak için sahaya çıkan Tolga Zengin ve Boyko, Sambade yönetiminde çalışmalarını yaparken, siyah-beyazlı taraftarlar Tolga Zengin'e moral vermek için tempo tuttular. Tolga Zengin sadece uzaktan alkışla karşılık verince taraftar bu duruma bir hayli kızdı. Sonrasında Boyko'yu tribünlere çağıran taraftarlara Ukraynalı kaleci yumruk şovla karşılık verdi. Taraftarlar Boyko'dan sonra bir kez daha Tolga Zengin'i çağırdılar ancak kaptan adeta taraftara tavır almışcasına yumruk şov yapmadan elini kalbine götürerek taraftarı selamladı. Kale arkasında bulunan siyah-beyazlı taraftarlar kısa süreliğine kaptanın bu davranışını protesto ettiler.

Tolga Zengin'in maç sonunda da taraftarların isteği üzerine üç kez üçlü çektiren, hatta bir tanesini malzemeci Süreyya Soner'e çektiren Beşiktaşlı futbolcuların arasına katılmaması dikkat çekti.

*Daha önce maç sonu üçlü çektirmeyi kaçırmayan Tolga Zengin, Kayserispor maçından sonra Quaresma'nın şaşkın bakışları arasında soyunma odasının yolunu tuttu...

Tolga Zengin daha önceki maçlarda aşağıdaki fotoğraflardaki gibi maç sonu coşkusunu arkadaşlarıyla birlikte yaşamıştı...

Kaynak: Fotospor

Etiket: tolga zengin, beşiktaşHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor