20 Haziran 2018, Çarşamba


> Fenerbahçe > TFF, Volkan Şen ve Alper Potuk için harekete geçti!

TFF, Volkan Şen ve Alper Potuk için harekete geçti!

Volkan Şen'in UEFA'dan aldığı ceza?, Volkan Şen kaç maç ceza aldı?, Volkan Şen, Avrupa şampiyonasında oynayacak mı?, Volkan Şen'in cezası hangi maçları kapsıyor?, Volkan Şen Milli takımdan çıkarılacak mı?, Volkan Şen'in cezası? Volkan Şen Milli takımdan çıkarılacak mı?


24 Mayıs 2016 19:59

TFF, Volkan Şen ve Alper Potuk için harekete geçti!

Braga maçında gördükleri kırmızı kartlar sonrasında Volkan Şen'in 7 ay, Alper Potuk'un ise 3 maç ceza alması A Milli Takım'ın kurmaylarını da rahatsız etti. Açıklanan cezada "UEFA karşılaşmalarının" ifadesini kullanılması, Fenerbahçe gibi TFF'yi de resmen harekete geçirdi.

Volkan Şen ve Alper Potuk'un cezalarının gerekçeli kararının direkt Fenerbahçe'ye ulaşmasının ardından harekete geçen TFF, UEFA'ya resmi bir yazı göndererek, iki oyuncu için de yer alan "UEFA karşılaşmaları..." ifadesinin kapsamını öğrenecek.

Şen ve Alper'in cezasının Euro-2016'yı kapsaması durumunda TFF konuyu UEFA Tahkim Kurulu'na taşıyacak. Fakat gelen ilk bilgilere göre Alper'in cezası Fenerbahçe'nin oynayacağı Avrupa Kupası maçlarını kapsıyor. Volkan Şen de ise karşılaşma değil de süre ibaresi yer aldığı için durum biraz daha karışık.

Kaynak: Fotospor

Etiket: Volkan Şen'in UEFA'dan aldığı ceza?, Volkan Şen kaç maç ceza aldı?, Volkan Şen, Avrupa şampiyonasında oynayacak mı?, Volkan Şen'in cezası hangi maçları kapsıyor?, Volkan Şen Milli takımdan çıkarılacak mı?, Volkan Şen'in cezası? VolkanHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor