25 Eylül 2018, Salı


> Milli Takım > “TFF, Şenol Güneş’e tekrar teklif yapsa kabul eder”

“TFF, Şenol Güneş’e tekrar teklif yapsa kabul eder”

Şenol Güneş Beşiktaş’ta Süper Lig’de son üç haftada alınan başarısız sonuçların ardından Teknik Direktör Şenol Güneş hakkında gündem yaratacak bir iddia ortaya atıldı.


17 Ekim 2017 17:10

“TFF, Şenol Güneş’e tekrar teklif yapsa kabul eder”

Tecrübeli teknik adam ile yönetimin arasında sorunlar olduğunu öne süren Sabah gazetesi spor yazarı Levent Tüzemen, Şenol Güneş’in TFF’den sezon başında aldığı teklifi tekrar alsa kabul edebileceğini yazdı.

Şenol Güneş ile yönetim arasında görüş ayrılıkları var

Levent Tüzemen’in tecrübeli teknik adam hakkındaki yazısının ilgili bölümü şöyle: “Beşiktaş’ta ‘takımdaşlık’ felsefesi kaybolmuş. Yabancıların kadroya girememesi sıkıntı. Ayrıca Oğuzhan ve Cenk Tosun’a gelen teklifler konsantrasyonu bozuyor. Şenol Güneş’in, TFF ile yaptığı Milli Takım Teknik Direktörlüğü görüşmesinin artçılarını Beşiktaş yaşıyor. Bugün TFF, Güneş’e tekrar teklif yapsa, kabul eder. Çünkü Güneş ile yönetim arasında görüş ayrılıkları var. Bu olumsuzluklar Şampiyonlar Ligi’ne neden yansımıyor? Özellikle yabancılar Devler Ligi’ni vitrin olarak görüyor ve iyi motive oluyor. Kulübede oturanlar da ilk 11 oyuncusu olduğundan takım sıkıntı yaşıyor. Monaco maçı sıkıntıların devam edip etmediğini gösterecek bir maç olacak.”Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor