17 Ocak 2019, Perşembe


> Fenerbahçe > TFF, Orman'ı uyardı! Başkan o açıklamayı yaptı!

TFF, Orman'ı uyardı! Başkan o açıklamayı yaptı!

Fenerbahçe - Beşiktaş derbisi ile ilgili olay iddialar gelmeye devam ediyor.


23 Nisan 2018 08:24

TFF, Orman'ı uyardı! Başkan o açıklamayı yaptı!

 

Fenerbahçe yönetimine yakınlığı ile bilinen ve genelde Başkan Aziz Yıldırım’ın yönlendirmesiyle haberler yaptığı bilinen 12numara.org, olaylı Beşiktaş derbisi ile ilgili bazı iddiaları gündeme getirmeye devam etti.

İşte o ilginç iddialar:

Şenol Güneş ile ilgili kapsamlı bir müfettiş soruşturmasının yanında, "Adli Tıp" yardımı ile dikiş atılan bölge incelenmelidir. Yaranın tıbbı malzemelerle açıldıktan sonra zımbalama yöntemi ile dikildiği iddiaları araştırılmalıdır.

Hakem raporlarında da görüleceği üzere; Şenol Güneş'in, hakemden önce sahadan çekilerek Beşiktaş'ı fiilen sahada çektiği ispat edilmiştir.

Bu minvalde, Beşiktaş kulübü ile ilgili "sahadan çekilme" açısından disiplin soruşturulmaları başlatılmalıdır.

Şenol Güneş'in soyunma odasına girmesi sonrasında hükmen yenik sayılacağını öğrenenlerin, bu olayı farklı bir boyuta taşımak için "sedye ve hastane" seçeneklerini kullanıp kullanmadıkları araştırılmalıdır.

Cumhurbaşkanımızın da dediği üzere; Beşiktaş ile oynadığımız maçta, özellikle köşe gönderlerinin orada cereyan eden organize hareketler ve kurulan kumpas en küçük ayrıntısına kadar ortaya çıkartılmalıdır. Desteğimiz tamdır.

Kamuoyunu bilinçli olarak sahte "dikiş" görselleri ile manipülasyona yönlendiren, belli ki "kulüpler" tarafından kullanılan sözde medya mensuplarının tüm iletişim kanalları araştırılmalı, gerekirse telefon kayıt ve yazışmaları incelenmelidir.

Fikret Orman'ın olayın tazeliği ortada iken yaptığı "Oyuncularımız hakemden izin alarak içeri girdi" açıklaması, TFF  içerisinden yönlendirildiklerinin net bir şekilde kanıtıdır. Bu konu iletişim kanallarının takibi ile ortaya rahatlıkla çıkartılabilir.

 

Kaynak: Fotospor

Etiket: fenerbahçe, beşiktaşHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın