24 Mayıs 2018, Perşembe


> Galatasaray > Telles’ten beklenen açıklama

Telles’ten beklenen açıklama

Brezilyalı yıldızın menaceri Otto, Sambacı’nın İnter’de kalıp kalmayacağı konusunda önemli açıklamalarda bulunurken, Telles için son tarih 20 Mayıs olarak belirlendi. İşte detaylar...


05 Mayıs 2016 10:57

Telles’ten beklenen açıklama

İnter’de son haftalarda forma şansı bulamayan ve Galatasaray’a dönmesi beklenen Alex Telles konusunda, menaceri Fernando Otto’dan önemli açıklamalar geldi.

Radyospor’a konuşan Otto, “Mancini ve Ausilio, Alex’i çok seviyorlar. Kendisinden memnunlar. Ancak İnter’in finansal sorunları var. UEFA’nın mali kurallarına uyumlu bir transfer harcaması yapmaları gerekiyor. Henüz karar verilmiş değil. 20 Mayıs’a kadar süre var. İnter, 20 Mayıs’a kadar Galatasaray’a 8.5 milyon Euro ödediği takdirde Alex’i tüm haklarıyla transfer etmiş olacak. Şu anda Milano’dayım. Bu hafta içinde Mancini ve Ausilio ile konuşacağız. Hem oyuncum hem ben çok sakiniz. Elbette Alex’i başka ülkelerden de takip edenler var” ifadelerini kullandı.

İstanbul’a geliyor

18 Mayıs’ta İstanbul’a geleceğini belirten Otto, “Futbol direktörü Cenk Ergün’le bir görüşme yapacağız. İnter’in bana söylediklerini kendisine ileteceğim. Satın alma konusunda belki bir pazarlık olabilir. Galatasaray’a bağlı. Alex’in kafası çok rahat. İnter’de kalırsa mutlu olur ama Galatasaray’a dönmek de onu aynı şekilde mutlu eder” açıklamasını yaptı.

Etiket: Alex Telles, Galatasaray, İnterHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor