21 Şubat 2019, Perşembe


> Trabzonspor > Teknolojik Trabzonspor!

Teknolojik Trabzonspor!

Trabzonspor'da Slovenya’da yapılan 12 günlük çalışmalarda Ünal Karaman herkesten çok çalıştı.


15 Temmuz 2018 11:48

Teknolojik Trabzonspor!

Son teknolojiyi kullanan teknik heyet oyuncuları saniye saniye takip etti. Drone ile havadan takip yapıldı. GPRS sistemi kurdu. Oyuncuların anlık raporu, genişletip oyuncular hakkında derin analizler toplandı. Bu analizler sonucunda bazı futbolculara kişisel gelişim için özel programlar uygulandı. Bir çok isime de toplu yüklemeler yapıldı. Karaman sezonun açılışı ile bu yaptığı yüklemelerin meyvesini toplayacaklarını anlatıyor.

Sosa 12 günde 1 idmana çıkabildi

Trabzon’da yapılan çalışmalara katılmayan Jose Sosa, Slovenya kampına katılmıştı. ‘Gidecek mi, kalacak mı?” soruları bir yana, Arjantinli 12 günlük kamp sürecinde sadece 1 kez antrenmana çıktı. Sürekli adalesinde çekme olduğu söyleyen Sosa, çalışmaları kulüp doktorları eşliğinde sürdürüyor.

Trabzonspor'un finaldeki favorisi Fransa

Yarın oynanacak Dünya Kupası finalinde, Trabzonsporlu futbolcular Fransa’yı şansı görüyor. Kaptan Onur Burak, Yusuf, Abdülkadir Fransa derken genç futbolcular Hırvatistan sürpriz yapabilir dedi. Teknik direktör Ünal Karaman ise, “kimin kazanacağı önemli değil kaliteli bir final maçı olsun. Heyecanlı bir 90 dakika izleyelim” yorumu yaptı. Trabzonspor’un yabancı futbolcuları da istisnasız Fransa dedi. Karaman final maçını takımla izleme kararı aldı.

Kaynak: Fotospor

Etiket: ünal karaman, trabzonsporHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın