23 Mayıs 2018, Çarşamba


> Beşiktaş > Taraftarların beklediği müjde

Taraftarların beklediği müjde

Beşiktaş taraftarının geleceğini merakla beklediği Jose Sosa konusunda beklenen güzel haber geldi, geliyor...


06 Ağustos 2016 01:21

Taraftarların beklediği müjde

Ahmet Nur Çebi'nin çabaları, Başkan Fikret Orman'ın restleri Jose Sosa'nın geri adım atmasına neden oldu. Kafasını dinlemesi için Başkan Orman tarafından Ibiza'ya gönderilen ve burada ailesi ile birkaç gün tatil yapan Arjantinli oyuncunun menajeri Favio Bilardo ise birkaç gündür İstanbul'da. Çebi, Sosa ve ailesine olduğu gibi Bilardo'ya da İstanbul'a gezdirdi ve olağandışı bir durumun olmadığını anlattı.

Sık sık Sosa ile görüşen Bilardo'da da oyuncusuna sürekli rapor verdi. Çebi, Bilardo'ya ayrıca kalması durumunda Sosa'ya yapılacak zamdan da bahsetti. Bu sezon 1.6, gelecek sezon ise 1.65 milyon euro alacak olan Arjantinli oyuncuya daha önce yıl başı 150 bin euro zam teklif edilmişti. Fakat zam oranı 300 bin euro'ya çıkarıldı. Bu yıl 1.9 gelecek yıl ise 1.95 milyon euro olarak önerildi. Sosa'ya artı olarak bir yıllık daha anlaşma önerildi.

3'üncü sezonunda ise 1.65 milyon euro verilmesi teklif edildi. Ayrıca Çebi'nin, Sosa'yı ikna etmesi için Bilardo'ya da danışmanlık ücreti olarak 350 bin euro vermeyi taahüt ettiği bildirildi.

Kaynak: Fotospor

Etiket: Beşiktaş, Jose SosaHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor