22 Haziran 2018, Cuma


> TFF 1. Lig > Taraftardan Sepil'e açık mektup

Taraftardan Sepil'e açık mektup

Göztepe taraftarının o haykırışı...


18 Mayıs 2016 16:01

Taraftardan Sepil'e açık mektup

Herkes gibi sizin de malumunuz ki geçtiğimiz sezon tüm camia için hatırlamak istemeyeceğimiz bir sezon oldu.

Siz Göztepe Spor Kulübü Başkanı olarak, maddi ve manevi tüm olanaklarınızı ve iyi niyetinizi kullanarak Göztepemiz’in menfaatleri için elinizden geleni yaptınız. Bunları yaparken ne kadar iyi niyetli olsanız da hepimizin olduğu gibi, Göztepe Spor Kulübü’nü yöneten sizlerin de hataları oldu. Şuan bu hataları deşmek yerine masaya yatırıp "Biz nerelerde hata yaptık? " deme vaktidir.

Geçen sezon yapılan hatalar gün gibi ortadadır. Şayet ulusal basında bile " Sayın Sepil çok iyi niyetli ama yanlış yönlendiriliyor " deniliyorsa oturup düşünme vaktidir.

Bizler Göztepeliler olarak yıldız menajer, yıldız hoca , yıldız futbolcu istemiyoruz.

Bizler Göztepeliler olarak ; İstanbul’dan size müdahale edip şehri tanımayan, camiayı tanımayan, taraftarı tanımayan hatta ve hatta ligi bile tanımayan dünya çapında menajer ve onun getireceği , geçmişi iyi futbolcu olmasına rağmen, gittiği her takımda "ikili ilişkileri kötü, futbolcularla diyalogları kötü, teknik taktik bilgisi zayıf” olarak lanse edilen ve son olarak süper lig takımını uçurumun kenarına itip bırakmış hocaları da istemiyoruz.

Bizler Göztepeliler olarak ; değil milli takım, uzay takımını bile çalıştırıyor olsa da, camiamıza bu derece direk etki edecek birinin takımımız üzerinde etkili olmasını da istemiyoruz.

Bizler sadece ve sadece şehri tanıyan, taraftarın istediği ve benimseyeceği, futbol takımımızda bir kolej havası oluşturacak ve bunları milyonluk yıldızlarla değil, Göktuğ'larla , Salim'lerle , İsmail Can'larla, Fatih'lerle yapabilecek , menajerlere ve kulübü para kapısı gören herkese kapıları kapatıp sadece başarıya odaklanabilecek bir hoca istiyoruz.

Gerek bazı kaynaklardan, gerek basından takip ettiğimiz kadarıyla geçen sene yaşanan hayal kırıklıklarından ders alınmadığı, aksine çok daha büyük hayal kırıklıklarına yol açabilecek adımların henüz sezon yeni bitmişken atılmaya başladığını üzülerek görmekteyiz.

Bu camianın ikinci bir Tavşanlı travmasını kaldıracak ne gücü ne de sabrı kalmamıştır.

Bu sebepten ötürü sizden isteğimiz,; önceliği, hoca ve menajer bulmaya değil "geçen sezon nerede hatalar yaptık ? " ve " neden başarısız olduk ?" sorularının cevabını bulmaya vermenizdir.

Bu soruların cevabını bulursanız şayet önümüzdeki sezon hepimiz için mutlu ve huzurlu bitebilir.

Unutmayın ki ; sizin emeğiniz ve paralarınız yok olup giderken bizimde hayallerimiz yok oluyor..

Etiket: Göztepe, SepilHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor