27 Nisan 2018, Cuma


> Futbol > Taraftar istedi, Caner Erkin 'Hayır' dedi!

Taraftar istedi, Caner Erkin 'Hayır' dedi!

Karabükspor maçı sonrasında Beşiktaşlı taraftarlar, Caner Erkin'in ortaya geçerek üçlü çektirmesini istedi, ancak milli futbolcu taraftarın talebini geri çevirdi.


11 Eylül 2016 12:38

Taraftar istedi, Caner Erkin 'Hayır' dedi!

Beşiktaş'ın Vodafone Arena'da Kardemir Karabükspor'u 3-1 yendiği maçın ardından siyah beyazlı taraftarlar, üçlü çektirmesi için Caner Erkin'i tribüne çağırdı. Ancak Caner, Güney Tribünü'ndeki taraftarların bu talebini geri çevirdi.

Taraftarların ısrarlı çağrısına rağmen soyunma odasının yolunu tutan Caner'i çevresindekilerin de ikna edemediği görüldü. Seyircilerin çağrısına uyarak tribüne giden diğer Beşiktaşlı oyuncular da bir süre Caner'in dönmesini bekledi.

Caner, geçen hafta yine Vodafone Arena'da Gaziantepspor ile oynanan hazırlık maçında da karşılaşma sonrası taraftarların üçlü çağrısına alkışla karşılık vermiş ve seyircilere teşekkür ederek soyunma odasının yolunu tutmuştu.

Daha önce de BJK TV canlı yayına katılan Caner, programın sunucusunun 'kartal pençesi' isteğini, "Bunu şimdilik yapmasak daha iyi olur" diyerek geri çevirmişti. Taraftarların maç sonundaki 'üçlü' isteğini geri çeviren Caner Erkin, karşılaşma öncesindeki 'yumruk şov' talebini ise yerine getirmişti.

Kaynak: Posta

Etiket: Beşiktaş, Caner ErkinHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor