24 Nisan 2018, Salı


> Futbol > Talisca Beşiktaş'taki başarısının sırrını açıkladı!

Talisca Beşiktaş'taki başarısının sırrını açıkladı!

Talisca Beşiktaş'taki iyi performansının nedenini, "Saha içi kadar saha dışı faktörlerin de aleyhine gelişmesiyle açıkladı.


07 Ekim 2016 19:06

Talisca Beşiktaş'taki başarısının sırrını açıkladı!

Beşiktaş'ın Benfica'dan kiralık olarak renklerine bağladığı Talisca, Brezilya basınına açıklamalar yaptı. Siyah-beyazlı ekipteki durumu ve Türkiye'deki yaşantısına dair duygularını paylaşan genç yıldız, İstanbul'daki yeni hayatından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Talisca, "Türkiye'deki her şeyden çok memnunum. Sadece sahada olanlar değil saha dışı faktörlerden de mutluyum. Herkes tarafından çok iyi karşılandım. Sahadaki performansımın iyi olmasını bu faktörlere borçluyum. Bu iyi giden süreci, sezon sonuna kadar sürdürmeye çalışacağım" diye konuştu.

Brezilyalı futbolcu şöyle devam etti:

"Takım olarak sezona iyi bir başlangıç yaptık ve bunu sürdürmek istiyoruz. Sıradaki maçımız olan Kayserispor maçını kazanarak, liderliği bu hafta ele geçirmek istiyoruz. Daha lig yeni başladı, herşeyin çok başındayız. Önümüzdeki maçlar için kilit nokta. bu karşılaşmalara daha da iyi motive olmuş bir şekilde çıkmamız olacak. Böylelikle geçtiğimiz haftalarda gösterdiğimiz iyi performansı daha da ileriye taşıyabileceğiz".

Kaynak: Milliyet

Etiket: Beşiktaş, TaliscaHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor