23 Mayıs 2018, Çarşamba


> Fenerbahçe > Tahkim kabul ederse Bebek ve Şen duruşmaya çıkacak

Tahkim kabul ederse Bebek ve Şen duruşmaya çıkacak

Fenerbahçe, Braga maçında gördüğü kırmızı kart sonrasında Volkan Şen'in aldığı 7 aylık ceza için UEFA Tahkim Kurulu'na başvuruda bulundu...


11 Haziran 2016 13:49

Tahkim kabul ederse Bebek ve Şen duruşmaya çıkacak

Sarı-lacivertli yönetim hakem Ivan Bebek'in o maçta yaptığı hatalar sonrasında futbolcuların psikolojileri ile oynadığını bu yüzden Volkan Şen'in de istem dışı bir hareket yaptığını savundu. Volkan'ın hareketi yüzünden pişman olduğunu, bunu maçtan sonra yazdığı bir mektupla Hırvat hakeme ilettiği belirtildi. Ayrıca Volkan Şen için Bebek'in de hazır bulunacağı bir duruşma talebinde bulunuldu. Tahkim Kurulu bu duruşma talebini kabul ederse Volkan ve Bebek bir kez daha karşı karşıya gelebilir.

FENERBBAHÇE, BEBEK'İ AİHM'E ŞİKAYET ETMEK İÇİN FIRSAT KOLLUYOR

Braga'ya elenmenin faturasını hakem Ivan Bebek'e çıkaran Fenerbahçe, Hırvat hakemin yakasını bırakmıyor. UEFA'nın Fenerbahçe'nin Bebek aleyhine yaptığı çıkış sonrasında Fenerbahçe'nin UEFA Disiplin Kurulu'na verilmesi için soruşturulacak olan Hırvat hakemin davasını yakından takip edecek. Eğer UEFA'nın Disiplin Kurulu, Bebek'e ceza verirse Fenerbahçe'de tazminat davası talebiyle Avrupa İnsan Hakları Mahkemesine başvuracak.

Kaynak: Fotospor

Etiket: Fenerbahçe, Ivan Bebek, Volkan ŞenHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor