14 Aralık 2018, Cuma


> Survivor > Survivor'da kim elendi? İşte adaya veda eden isim

Survivor'da kim elendi? İşte adaya veda eden isim

Acun Ilıcalı'nın reyting rekorları kıran programı Survivor'da bir yarışmacı daha hayallerine veda etti. All Star takımının son dokunulmazlık oyununu kaybetmesi üzerine Nihat Doğan, Damla Can ve Murat Ceylan, ada konseyine çıktı. Yapılan SMS oylaması sonrası bu üç isimden bir kişi adaya veda etti. Survivor hayranları 'Survivor'da kim elendi' sorusunun cevabını merak ediyor. Detaylar haberimizde...


13 Mart 2018 10:01

Survivor'da kim elendi? İşte adaya veda eden isim

Survivor 2018'de dün gece dokunulmazlık oyunu sonrası eleme adayları belli oldu. Bu hafta Survivor'da kimin eleneceği büyük merakla bekliyordu. Bu hafta Survivor 2018'de dokunulmazlık ödülünü kazanan takım Gönüllüler oldu. Dokunulmazlığı kaybeden All Star takımında yarışmacılar birer arkadaşlarının isimlerini yazdı ve yarışmacıların oyları sonucunda ilk eleme adayı Nihat Doğan, bireysel dokunulmazlık sahibi Turabi Çamkıran'ın kararıyla ikinci eleme adayı Damla Can ve haftanın performans birincisi Sema Aydemir'in kararıyla üçüncü eleme adayı da Murat Ceylan oldu. İsimlerin belirlenmesinin ardından Nihat, Damla ve Murat için SMS oylaması yapıldı.

Survivor'da bu hafta kim elendi?

Survivor'da bu hafta kim elendi sorusunun yanıtı 3 isim arasından çıktı. 11 Mart 2018 Pazar akşamı oynanan dokunulmazlık oyununu kaybeden All Star takımında Nihat Doğan, Damla Can ve Murat Ceylan, ada konseyine çıktı. 12 Mart Pazartesi günü halk oylamasında en az oyu alan Nihat Doğan adaya veda etti.

 

Nihat Doğan kimdir?

Nihat Doğan, 13 Şubat 1976 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Henüz 15 yaşındayken babasını kaybeden Doğan, aile büyükleri tarafından Muş'a götürülmek istedi ancak gitmek istemediğinden dolayı İstanbul'da kaldı. İstanbul Avcılar'da bir çay bahçesinde istek üzerine şarkı söyleyen Doğan, orada bulunan ve Almanya'da ikamet eden bir çiftin önerisiyle Almanya'ya gitti. Ancak Almanya'da istediği başarıyı yakalayamayacağını düşünüp yeniden Türkiye'ye döndü. Müzik kariyerine 1994 yılında Kırdın Kalbimi adlı albümüyle başlayan Nihat Doğan, 2011 yılında Acun Ilıcalı'nın sunduğu Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasına katılmış ve 2. olmuştur.

Kaynak: Fanatik

Etiket: Survivor'da kim elendi? , Nihat Doğan kimdir? Survivor'da bu hafta kim elendi?Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor