19 Haziran 2018, Salı


> Survivor > Survivor Sabriye kimdir, kaç yaşında?

Survivor Sabriye kimdir, kaç yaşında?

Sabriye Şengül, TV8'in sevilen Yarışma programı Survivor'da Ünlüler takımında yarışıyor. Herkes Survivor Sabriye Şengül hakkında bilinmeyenleri merak ediyor.


15 Mayıs 2017 21:29

Survivor Sabriye kimdir, kaç yaşında?

Sabriye Şengül, TV8'in sevilen Yarışma programı Survivor'da Ünlüler takımında yarışıyor. Herkes Survivor Sabriye Şengül hakkında bilinmeyenleri erak ediyor.

SURVİVOR SABRİYE ŞENGÜL KİMDİR?

Sabriye Şengül, TV8'in sevilen Yarışma programı Survivor'da Ünlüler takımında yarışıyor. Yapımcılığını ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı'nın yaptığı Survivor 2017 Ünlüler Gönüller'de Sabriye Şengül, yarışmadaki performansı ile dikkat çeken isimler arasında. Yarışma boyunca katılım gösterdiği 38 oyunda 15 galibiyet elde eden Sabriye Şengül kimdir? İşte hayatı, kariyeri ve hakkında merak edilenler...

Sabriye Şengül, 1988 yılında Trabzon'da dünyaya geldi. 2006 yılında boksla tanışan Sabriye Şengül'ün hayatı bu tarihten sonra değişti. Sabriye Şengül, 2006 yılında boksla tanıştı. spor hayatına hentboll oynayarak başlayan Sabriye Şengül, tavsiye sonrasında kickboks'a yöneldi. Hayatında sporun önemli bir yer tuttuğunu belirten Sabriye Şengül'ün en öne çıkan özelliği ise hırslı bir kimliğe sahip olması.

Verdiği röportajlarda her fırsatta sporun hayatındaki önemini anlatan Sabriye Şengül, spor hayatını şu sözlerle anlatıyor: “Önceleri hentbol oynuyordum. Hırslı, mücadeleci ve pes etmeyen bir yapım var. Antrenmanlarda ve maçlarda bu yapımdan dolayı sertleştiğim oldu. Hocalarım, ‘Sabriye hentbolcular bize lazım. Sen boks ile uğraş’ deyince neden olmasın dedim. Boksta ve Kickboskta 3 Türkiye şampiyonluğum var. Uluslararası boks şampiyonluğum ve K1 Dünya Karması şampiyonluğum bulunuyor.”

Kaynak: Fotospor

Etiket: survivor, sabriyeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor