27 Mayıs 2018, Pazar


> Survivor > Survivor Berna kimdir, nereli kaç yaşında?

Survivor Berna kimdir, nereli kaç yaşında?

Survivor'da neredeyse her hafta eleme potasında görmeye alıştığımız Berna Keklikler, bu hafta da eleme adayları arasında girmekten kurtulamadı. Peki Survivor Berna kimdir?


07 Haziran 2017 22:14

Survivor Berna kimdir, nereli kaç yaşında?

Survivor'da neredeyse her hafta eleme potasında görmeye alıştığımız Berna Keklikler, bu hafta da eleme adayları arasında girmekten kurtulamadı.

Dokunulmazlık yarışını kaybeden Gönüllüler, eleme potasına Anıl ve Berna'yı soktu.

Berna Keklikler'in Survivor'a veda edip etmeyeceği SMS sonuçlarına göre belli olacak. Peki Berna Keklikler kimdir?

Survivor Berna kimdir?

Almanya doğumlu olan Berna Keklikler, İstanbul’da kardeşiyle yaşamakta. Ekonomi eğitimi alan Berna Keklikler, Almanya’da katıldığı güzellik yarışması, Miss Turkuaz Germany’iyi kazandı. Fıtness, crunch ve yüzme sporlarıyla ilgilenmekte olan Berna Keklikler, oyunculuk  ve modellik ile uğraşıyor.

2016’nın Eylül ayında  TV8’de başlayan Göz6 programına katılarak Survivor hedefi için ilk adımını atan Berna Keklikler, Göz6 evinde finale çıkarak, Kızlar Takımı’nın şampiyonu oldu ve Survivor 2017’ye katılma hakkını kazandı.

Sinemaya düşkün bir insan olduğunu ifade eden Berna Kekklikler, başta bale, buz pateni, yüzme, veleybol olmak üzere pek çok spor dalı ile ilgilendiğini ve haftanın her günü mutlaka spor yaptığını ifade ediyor.

Survivor'a katılma sebebini maceracı ve savaşçı ruhuna bağlayan Berna Keklikler, doğaya çok düşkün olduğunu ve ada şartlarına kolayca uyum sağlayacağını söylüyor.

Etiket: survivor, berna kekliklerHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor