14 Aralık 2018, Cuma


> Trabzonspor > Süleyman Hurma: Onur Kıvrak'ı destekliyorum

Süleyman Hurma: Onur Kıvrak'ı destekliyorum

Onur Kıvrak’la kavgası yüzünden Trabzonspor’daki görevinden alınan Süleyman Hurma’dan açıklama geldi.


15 Kasım 2018 00:03

Süleyman Hurma: Onur Kıvrak'ı destekliyorum

Bordo-mavili ekibin eski sportif direktörü, “Bizim dönemimiz de ne yaşandıysa yine aynısı yaşanıyor. Yöneticiler hükmü vermişler. 3 sene önce ne söylediysem hala arkasındayım. Onur Kıvrak Trabzonspor’un kaptanı senelerdir oynuyor. Onur takım kaptanıyken stadyum inlerken kimse sesini çıkarıp hiç bir şey demedi. Burak gol atarken de kimse sesini çıkarmadı. Performansları iyi olur kötü olur, bazen olmaz. Onur’un kaleciliği belli 6 sene evveli neyse o devam ediyor. Düşüne vurmak doğru değil daha öncekiler öyle yapmıştı bu durumda ben Onur Kıvrak’ı destekliyorum” dedi.

Onur Kıvrak ve Burak Yılmaz'a 10 gün izin

Trabzonspor’da olağan kongreye 20 günden az süre kalırken, Burak ve Onur’un geleceği tartışma konusu oldu. Bordo-mavili yönetim  iki futbolcuyu süresiz olarak kadro dışı bıraktığını açıklamasının ardından yeni bir karar daha aldı. Trabzonspor yönetimi Onur ve Burak'a 10 günlük izin verdi. Yönetimin aldığı bu karar sonrası iki futbolcu isterse tatil yapabilecek, isterse de bireysel olarak idmanlarını sürdürebilecek.

Kale Uğurcan'a geçiyor

Trabzonspor’da Onur Recep Kıvrak’ın kadro dışı kalmasının ardından kalenin kime teslim edileceği merak konusu oldu. Uğurcan Çakır ve Esteban Alvrado’nun form durumları Ünal Karaman tarafında  derbiye kadar incelenecek. Gelen bilgiler ise Karaman’ın tercihinin Uğurcan yönünde olduğu.

Özkan Sümer patlama dedi

Ahmet Ağaoğlu yönetiminde profesyonel yönetici olarak göreve başlayan ama  daha sonra istifa eden Özkan Sümer, Onur ve Burak’ın kadro dışı kalmasına, ”Sonuçlara değil de nedenlere bakmak lazım. Bu olay niye üstüne koya koya geldi de şimdi böyle bir patlama ile karşımıza çıktı. Bu yönleri ihmal edersek veya bu yönlerde doğru yönetim oluşturamaz isek bu tür patlamar karşımıza çıkacaktır" yorumunu yaptı.

Kaynak: Fotospor

Etiket: onur kıvrakHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor