22 Mayıs 2018, Salı


> Beşiktaş > 'Şu anda harika durumdayım'

'Şu anda harika durumdayım'

Takımın yeni transferlerinden Fabricio Agosto Ramirez, kadroda bulunan Tolga Zengin ve Denys Boyko ile rekabet içinde olacaklarını ve performanslarıyla teknik heyetin işini olumlu anlamda zorlaştırmaları gerektiğini vurguladı.


29 Temmuz 2016 18:35

'Şu anda harika durumdayım'

Her kalecinin en üst seviyede çalışmayı amaçladığını anlatan İspanyol file bekçisi, şöyle konuştu:

"Tabii ki her kaleci oynamak ister. Kimi oynatacağına teknik direktörümüz karar verir. Hocamız kimi oynatmamaya karar verirse onun sıkı şekilde çalışmaya devam etmesi gerekiyor. Amacımız teknik direktörümüze olumlu anlamda zorluk çıkarmak, onun kararını zorlaştırabilmek. Ben de bu hedefle buraya geldim."

Uzun süre İspanya'nın Deportivo takımında forma giyen tecrübeli kaleci, "Yeni deneyim yaşamak için transfer kararı verdim. Sakatlık geçirdim. Belli bir tedavi süreci oldu, gayet iyi durumdayım. Beşiktaş tercihini yaptığım için gayet mutluyum. Teknik ekip ve oyuncular işimi kolaylaştırmak için ellerinden geleni yaptılar. Doğru tercih yaptığımı burada fark ettim." ifadelerini kullandı.

Sık sakatlandığı yönündeki haberlere değinen yeni transfer Fabricio, "Şu an harika durumdayım. Sakatlığım geride kaldı. Birkaç ay oynayamadım. Tedavi sürecini gayet iyi geçirdim. Burada devam ettim." diye konuştu.

Takımın kalecileri olarak sıkı şekilde çalıştıklarını anlatan Fabricio, kaleci antrenörü Marjan Mrmic'in üst düzey bir çalıştırıcı olduğunu ve sağlıklı bir rekabet ortamında bulunduklarını dile getirdi.

Etiket: BeşiktaşHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor