TV'de spor ekranı ve Spor Gündemi (28 Ocak Salı)

Bugün televizyonda hangi spor programları var? Maçlar hangi kanalda, saat kaçta?

28 Ocak 2020 Salı 10:20 | Son Güncelleme: 28 Ocak 2020 Salı 10:23
TV'de spor ekranı ve Spor Gündemi (28 Ocak Salı)

BEŞİKTAŞ

11.30 Siyah beyazlılarda, Çaykur Rizespor karşılaşmasının hazırlıklarına başlanacak.

- Siyah beyazlı kulübün teknik direktör Sergen Yalçın ile ilgili kararını açıklaması bekleniyor.

TRABZONSPOR

- Bordo mavililer, Fenerbahçe maçı hazırlıklarını sürdürecek.

FENERBAHÇE

- Sarı lacivertliler, Trabzonspor maçının hazırlıklarına başlayacak.

TAHKİM KURULU VE PFDK

- Tahkim Kurulu  ve Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) kararları açıklanacak.

GENÇLİK VE SPOR BAKANI KASAPOĞLU'NUN ELAZIĞ PROGRAMI

10.30 Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu; Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, futbolcular Selçuk İnan, Umut Nayir, Hasan Ali Kaldırım ve Uğurcan Çakır ile deprem bölgesini ziyaret edecek.

BASKETBOL

- 7DAYS EuroCup

20.00 Tofaş - Joventut Badalona

- FIBA Şampiyonlar Ligi

20.00 Beşiktaş Sompo Sigorta - Neptunas

20.30 KK Anwil - TEKSÜT Bandırma

- Euroleague

18.00 Gelecek Koleji Çukurova Basketbol - Bourges Basket

22.30 Famila Schio - Fenerbahçe Öznur Kablo

AVRUPA'DAN FUTBOL

22.45 Aston Villa - Leicester City (Çağlar Söyüncü - Lig Kupası)

22.45 Milan - Torino (Hakan Çalhanoğlu - İtalya Kupası)

00.00 Sporting Lizbon - Marítimo (Başakşehir'in UEFA Avrupa Ligi'ndeki rakibi - Primeira Liga)

 

 

28 OCAK SALI


03:00 | Nesine.com | Detroit Pistons - Cleveland Cavaliers

03:30 | Nesine.com | Miami Heat - Orlando Magic

04:00 | Nesine.com | Chicago Bulls - San Antonio Spurs

04:00 | Nesine.com, NBA TV | Minnesota Timberwolves - Sacramento Kings

04:00 | Nesine.com | Oklahoma City Thunder - Dallas Mavericks

05:00 | Nesine.com, S Sport | Utah Jazz - Houston Rockets

07:00 | A Spor | Sabah Sporu

07:00 | TRT Spor | İlk Baskı

11:00 | A Spor | Spor Ajansı

11:00 | TRT Spor | Spor Manşet

16:00 | TRT Spor | Gündem Futbol

17:30 | TRT Spor | Spor Akşamı

18:00 | A Spor | Ana Haber

20:00 | S Sport 2 | Beşiktaş Sompo - Neptunas

20:00 | S Sport Plus | Tofaş - Badalona

20:30 | beIN Sports 2 | Angers - Rennes

22:45 | Nesine.com | Solihull - Barrow

22:45 | beIN Sports 1 | Aston Villa - Leicester

22:45 | TRT Spor | Milan - Torino

22:55 | beIN Sports 4 | Monaco - Saint Etienne

Kaynak: dha - sahadan.com

28 Ocak Salı spor gündemi bugün hangi kanalda ne var hangi maç hangi kanalda
STSL   TFF 1.Lig  


Sıra Takım O G B M A Y AV P
1. Trabzonspor 21 13 5 3 47 21 +26 44
2. Medipol Başakşehir 22 12 7 3 41 22 +19 43
3. Galatasaray 22 12 6 4 36 17 +19 42
4. Demir Grup Sivasspor 22 12 6 4 41 26 +15 42
5. Alanyaspor 22 11 6 5 41 21 +20 39
6. Fenerbahçe 22 11 5 6 41 26 +15 38
7. Beşiktaş 22 11 3 8 34 28 +6 36
8. Göztepe 21 9 6 6 28 23 +5 33
9. Gaziantep Futbol Kulübü 22 8 6 8 33 35 -2 30
10. Btc Turk Yeni Malatyaspor 21 6 6 9 34 30 +4 24
11. Gençlerbirliği 22 6 6 10 31 39 -8 24
12. Yukatel Denizlispor 22 6 6 10 21 30 -9 24
13. Çaykur Rizespor 21 7 3 11 21 32 -11 24
14. Antalyaspor 22 5 7 10 23 39 -16 22
15. Konyaspor 22 4 8 10 17 30 -13 20
16. MKE Ankaragücü 22 4 8 10 20 38 -18 20
17. Kasımpaşa 22 4 4 14 29 49 -20 16
18. İstikbal M. Kayserispor 22 3 6 13 22 54 -32 15
Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »

23 . Hafta 22 Şubat, Cumartesi

14:00 clear.gif Hes Kablo Kayserispor - İ.H Konyaspor

17:00 clear.gif Göztepe A.Ş. - Gaziantep FC

20:00 clear.gif Beşiktaş A.Ş. - Trabzonspor A.Ş.


23 Şubat, Pazar

13:30 clear.gif Btc Türk Yeni Malatyaspor - Antalyaspor A.Ş.

16:00 clear.gif Gençlerbirliği - MKE Ankaragücü

19:00 clear.gif Fenerbahçe A.Ş. - Galatasaray A.Ş.


24 Şubat, Pazartesi

20:00 clear.gif Çaykur Rizespor A.Ş. - Medipol Başakşehir FC

20:00 clear.gif Kasımpaşa A.Ş. - Yukatel Denizlispor


24 . Hafta 28 Şubat, Cuma

20:00 clear.gif Aytemiz Alanyaspor - Beşiktaş A.Ş.


29 Şubat, Cumartesi

14:00 clear.gif İ.H Konyaspor - Kasımpaşa A.Ş.

17:00 clear.gif Trabzonspor A.Ş. - Çaykur Rizespor A.Ş.

20:00 clear.gif Antalyaspor A.Ş. - Fenerbahçe A.Ş.


01 Mart, Pazar

13:30 clear.gif Yukatel Denizlispor - Btc Türk Yeni Malatyaspor

16:00 clear.gif MKE Ankaragücü - Demir Grup Sivasspor

19:00 clear.gif Galatasaray A.Ş. - Gençlerbirliği


02 Mart, Pazartesi

20:00 clear.gif Medipol Başakşehir FC - Gaziantep FC

20:00 clear.gif Hes Kablo Kayserispor - Göztepe A.Ş.


25 . Hafta 06 Mart, Cuma

20:00 clear.gif Beşiktaş A.Ş. - MKE Ankaragücü


07 Mart, Cumartesi

14:00 clear.gif Btc Türk Yeni Malatyaspor - İ.H Konyaspor

17:00 clear.gif Gaziantep FC - Trabzonspor A.Ş.

17:00 clear.gif Göztepe A.Ş. - Medipol Başakşehir FC

20:00 clear.gif Fenerbahçe A.Ş. - Yukatel Denizlispor


08 Mart, Pazar

13:30 clear.gif Kasımpaşa A.Ş. - Hes Kablo Kayserispor

16:00 clear.gif Çaykur Rizespor A.Ş. - Aytemiz Alanyaspor

19:00 clear.gif Demir Grup Sivasspor - Galatasaray A.Ş.


09 Mart, Pazartesi

20:00 clear.gif Gençlerbirliği - Antalyaspor A.Ş.



Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »