TV'de spor ekranı ve Spor Gündemi (25 Ocak Cumartesi)

Bugün televizyonda hangi spor programları var? Maçlar hangi kanalda, saat kaçta?

25 Ocak 2020 Cumartesi 10:49 | Son Güncelleme: 25 Ocak 2020 Cumartesi 10:53
TV'de spor ekranı ve Spor Gündemi (25 Ocak Cumartesi)

SÜPER LİG

14.00 İstikbal Mobilya Kayserispor - MKE Ankaragücü

17.00 Kasımpaşa - Aytemiz Alanyaspor

20.00 Fenerbahçe - Medipol Başakşehir

BEŞİKTAŞ

11.00 Siyah beyazlılarda, Göztepe maçının hazırlıkları sona erecek.

15.00 Takım İzmir'e gidecek.

15.40 Kafilenin İzmir'de karşılanması.

16.00 Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, İzmir Bornova'da No1903 kafenin açılışına katılacak.

GALATASARAY

- Sarı kırmızılılar, İttifak Holding Konyaspor maçının hazırlıklarını tamamlayacak.

16.00 Takım, uçakla Konya'ya hareket edecek.

17.00 Sarı-kırmızılı kafilenin Konya'da karşılanışı.

TRABZONSPOR

- Bordo mavililer günü izinli geçirecek.

MİLLİ TAKIM

13.00 A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, İzmir Torbalı'da Altınordu Futbol Kulübü'nün Metin Oktay Yerleşkesi'ni ziyaret edecek. Güneş, daha sonra TFF 1'inci Lig'de saat 19.00'da Bornova Aziz Kocaoğlu Stadı'nda oynanacak Altay - İstanbulspor maçını izleyecek.

TFF 1'İNCİ LİG

14.00 Giresunspor - Cesar Grup Ümraniyespor

16.30 Osmanlıspor - Keçiörengücü

19.00 Altay - İstanbulspor

TFF 2'NCİ VE 3'ÜNCÜ LİGLER

- İki ligde de 20'nci hafta karşılaşmaları oynanacak.

BASKETBOL

- ING Basketbol Süper Ligi

13.00 Bahçeşehir Koleji - Galatasaray Doğa Sigorta

15.15 Sigortam.net İTÜ Basket - TOFAŞ

17.30 Frutti Extra Bursaspor - Darüşşafaka Tekfen

20.00 Teksüt Bandırma - OGM Ormanspor

- Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi

13.00 Birevim Elazığ İl Özel İdare - Çankaya Üniversitesi

14.00 OGM Ormanspor - Samsun Canik Belediyespor

14.00 Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol - İzmit Belediyespor

16.00 BOTAŞ - Gelecek Koleji Çukurova Basketbol

VOLEYBOL

- Vestel Venus Sultanlar Ligi

16.00 Fenerbahçe Opet - Beşiktaş

- AXA Sigorta Efeler Ligi

13.00 Fenerbahçe HDI Sigorta - Arkas Spor

14.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor - Sorgun Belediyespor

14.00 Arhavi Voleybol - Spor Toto

15.30 Tokat Belediye Plevne - Galatasaray HDI Sigorta

16.00 İnegöl Belediyespor - Ziraat Bankası

 

SATRANÇ

17.00 Türkiye Satranç Federasyonu tarafından Antalya'da düzenlenen 'Türkiye Küçükler, Yıldızlar ve Emektarlar Satranç Şampiyonası' sona erecek.

AVRUPA'DAN FUTBOL

15.45 Brentford - Leicester City (Çağlar Söyüncü - Federasyon Kupası)

17.30 Union Berlin - Augsburg (Yunus Mallı)

20.30 Bayern Münih - Schalke 04 (Ozan Kabak - Ahmed Kutucu)

21.45 Heracles - Feyenoord (Orkun Kökçü)

23.00 Sevilla - Granada (İsmail Köybaşı)

 

13:00 Tivibu Spor - Elazığ Öİ - Çankaya Üni. (Canlı)
13:00 Tivibu Spor - Bahçeşehir Klj - Galatasaray (Canlı)

14:00 beIN Sports MAX 1 - Giresunspor - Ümraniyespor (Canlı)
14:00 beIN Sports 2 - Kayserispor - Ankaragücü (Canlı)
15:00 Smart Spor - Espanyol - Athletic Bilbao (Canlı)

15:15 Tivibu Spor - İTÜ - Tofaş (Canlı)
16:30 beIN Sports MAX 1 - Osmanlıspor - Keçiörengücü (Canlı)
17:00 beIN Sports 1 - Kasımpaşa - A.Alanyaspor (Canlı)
17:00 beIN Sports 3 - Spal - Bologna (Canlı)
17:00 beIN Sports MAX 2 - Lens - Clermont (Canlı)
17:30 S Sport 2 - E.Frankfurt - Leipzig (Canlı)
17:30 S Sport Plus - B.M.Gladbach - Mainz (Canlı)

17:30 Tivibu Spor 2 - Bursaspor - Darüşşafaka (Canlı)
18:00 Smart Spor - Valencia - Barcelona (Canlı)
19:00 beIN Sports MAX 1 - Altay - İstanbulspor (Canlı)
19:30 beIN Sports 3 - Marsilya - Angers (Canlı)

20:00 Tivibu Spor 2 - Teksüt Bandırma - OGM Orman (Canlı)
20:00 beIN Sports 4 - Fiorentina - Genoa (Canlı)
20:00 beIN Sports 1 - Fenerbahçe - M.Başakşehir (Canlı)
20:30 Smart Spor - Alaves - Villarreal (Canlı)
20:30 S Sport 2 - Bayern Münih - Schalke 04 (Canlı)
22:00 beIN Sports MAX 1 - St.Etienne - Nimes (Canlı)
22:00 beIN Sports 4 - Monaco - Strasbourg (Canlı)
22:30 S Sport Plus - Gent - Genk (Canlı)
22:45 beIN Sports 3 - Torino - Atalanta (Canlı)
23:00 Smart Spor - Sevilla - Granada (Canlı)

Kaynak: dha - sahadan.com

25 Ocak Cumartesi spor gündemi bugün hangi kanalda ne var hangi maç hangi kanalda
En Son Spor Toto Süper Lig Haberleri
STSL   TFF 1.Lig  


Sıra Takım O G B M A Y AV P
1. Trabzonspor 21 13 5 3 47 21 +26 44
2. Medipol Başakşehir 22 12 7 3 41 22 +19 43
3. Galatasaray 22 12 6 4 36 17 +19 42
4. Demir Grup Sivasspor 22 12 6 4 41 26 +15 42
5. Alanyaspor 22 11 6 5 41 21 +20 39
6. Fenerbahçe 22 11 5 6 41 26 +15 38
7. Beşiktaş 22 11 3 8 34 28 +6 36
8. Göztepe 21 9 6 6 28 23 +5 33
9. Gaziantep Futbol Kulübü 22 8 6 8 33 35 -2 30
10. Btc Turk Yeni Malatyaspor 21 6 6 9 34 30 +4 24
11. Gençlerbirliği 22 6 6 10 31 39 -8 24
12. Yukatel Denizlispor 22 6 6 10 21 30 -9 24
13. Çaykur Rizespor 21 7 3 11 21 32 -11 24
14. Antalyaspor 22 5 7 10 23 39 -16 22
15. Konyaspor 22 4 8 10 17 30 -13 20
16. MKE Ankaragücü 22 4 8 10 20 38 -18 20
17. Kasımpaşa 22 4 4 14 29 49 -20 16
18. İstikbal M. Kayserispor 22 3 6 13 22 54 -32 15
Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »

23 . Hafta 22 Şubat, Cumartesi

14:00 clear.gif Hes Kablo Kayserispor - İ.H Konyaspor

17:00 clear.gif Göztepe A.Ş. - Gaziantep FC

20:00 clear.gif Beşiktaş A.Ş. - Trabzonspor A.Ş.


23 Şubat, Pazar

13:30 clear.gif Btc Türk Yeni Malatyaspor - Antalyaspor A.Ş.

16:00 clear.gif Gençlerbirliği - MKE Ankaragücü

19:00 clear.gif Fenerbahçe A.Ş. - Galatasaray A.Ş.


24 Şubat, Pazartesi

20:00 clear.gif Çaykur Rizespor A.Ş. - Medipol Başakşehir FC

20:00 clear.gif Kasımpaşa A.Ş. - Yukatel Denizlispor


24 . Hafta 28 Şubat, Cuma

20:00 clear.gif Aytemiz Alanyaspor - Beşiktaş A.Ş.


29 Şubat, Cumartesi

14:00 clear.gif İ.H Konyaspor - Kasımpaşa A.Ş.

17:00 clear.gif Trabzonspor A.Ş. - Çaykur Rizespor A.Ş.

20:00 clear.gif Antalyaspor A.Ş. - Fenerbahçe A.Ş.


01 Mart, Pazar

13:30 clear.gif Yukatel Denizlispor - Btc Türk Yeni Malatyaspor

16:00 clear.gif MKE Ankaragücü - Demir Grup Sivasspor

19:00 clear.gif Galatasaray A.Ş. - Gençlerbirliği


02 Mart, Pazartesi

20:00 clear.gif Medipol Başakşehir FC - Gaziantep FC

20:00 clear.gif Hes Kablo Kayserispor - Göztepe A.Ş.


25 . Hafta 06 Mart, Cuma

20:00 clear.gif Beşiktaş A.Ş. - MKE Ankaragücü


07 Mart, Cumartesi

14:00 clear.gif Btc Türk Yeni Malatyaspor - İ.H Konyaspor

17:00 clear.gif Gaziantep FC - Trabzonspor A.Ş.

17:00 clear.gif Göztepe A.Ş. - Medipol Başakşehir FC

20:00 clear.gif Fenerbahçe A.Ş. - Yukatel Denizlispor


08 Mart, Pazar

13:30 clear.gif Kasımpaşa A.Ş. - Hes Kablo Kayserispor

16:00 clear.gif Çaykur Rizespor A.Ş. - Aytemiz Alanyaspor

19:00 clear.gif Demir Grup Sivasspor - Galatasaray A.Ş.


09 Mart, Pazartesi

20:00 clear.gif Gençlerbirliği - Antalyaspor A.Ş.



Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »