TV'de spor ekranı ve Spor Gündemi (24 Ocak Cuma)

Bugün televizyonda hangi spor programları var? Maçlar hangi kanalda, saat kaçta?

24 Ocak 2020 Cuma 10:26 | Son Güncelleme: 24 Ocak 2020 Cuma 10:27
TV'de spor ekranı ve Spor Gündemi (24 Ocak Cuma)

SÜPER LİG

20.00 Gençlerbirliği - Gaziantep FK

TFF 1'İNCİ LİG

19.00 Akhisarspor - Bursaspor

FENERBAHÇE

- Sarı lacivertliler, Medipol Başakşehir maçının hazırlıklarını yapacağı antrenmanla tamamlayacak.

BEŞİKTAŞ

11.30 Siyah beyazlılar, Göztepe karşılaşmasının hazırlıklarına devam edecek.

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI

15.00 Kupada çeyrek ve yarı final kura çekimi yapılacak.

BASKETBOL

- THY EuroLeague

20.45 Fenerbahçe Beko - AX Armani Exchange Milan

23.00 Real Madrid - Anadolu Efes

VOLEYBOL

- AXA Sigorta Efeler Ligi

15.00 Halkbank - Bursa B.Şehir Bld.

AVRUPA LİGLERİ

22.45 Brescia - Milan (Hakan Çalhanoğlu)

 

 

24 OCAK CUMA
 03:00 | Nesine.com | Cleveland Cavaliers - Washington Wizards

 04:00 | Nesine.com, S Sport | Brooklyn Nets - Los Angeles Lakers

 06:30 | Nesine.com, S Sport | Portland Trail Blazers - Dallas Mavericks

 09:15 | Nesine.com | Wellington Phoenix - Newcastle Jets

 11:30 | Nesine.com | Melbourne Victory - Sydney

 20:00 | beIN SPORTS HD 1 | Gençlerbirliği - Gaziantep FK

 20:45 | Nesine.com, beIN SPORTS HABER | Fenerbahçe Beko - EA7 Olimpia Milano

 21:00 | Nesine.com, beIN SPORTS MAX HD 2 | Zalgiris Kaunas - ALBA Berlin

 22:00 | beIN CONNECT | Lorient - Nancy

 22:00 | Nesine.com | Utrecht - ADO Den Haag

 22:00 | Nesine.com | Telstar - FC Oss

 22:00 | Nesine.com | De Graafschap - MVV Maastricht

 22:00 | Nesine.com | Dordrecht - FC Eindhoven

 22:05 | Nesine.com | Dunfermline Athletic - Dundee FC

 22:30 | Nesine.com, beIN SPORTS MAX HD 1 | Panathinaikos - Asvel Lyon-Villeurbanne

 22:30 | Nesine.com, S Sport 2 | Dortmund - Köln

 22:30 | Nesine.com | Standard Liege - KV Oostende

 22:45 | beIN SPORTS MAX HD 2, Nesine.com | Nice - Rennes

 22:45 | beIN SPORTS HD 2, Nesine.com | Sunderland - Doncaster Rovers

 22:45 | beIN SPORTS HD 4, Nesine.com | Brescia - Milan

 23:00 | Nesine.com, S Sport | Charlotte Hornets - Milwaukee Bucks

 23:00 | Nesine.com, beIN SPORTS HD 3 | Real Madrid - Anadolu Efes

 23:00 | Nesine.com, Spor SMART | Osasuna - Levante

 23:00 | Nesine.com | Northampton Town - Derby County

Kaynak: dha - sahadan.com

24 Ocak Cuma spor gündemi bugün hangi kanalda ne var hangi maç hangi kanalda
En Son Spor Toto Süper Lig Haberleri
STSL   TFF 1.Lig  


Sıra Takım O G B M A Y AV P
1. Medipol Başakşehir 23 13 7 3 43 23 +20 46
2. Trabzonspor 22 13 6 3 49 23 +26 45
3. Galatasaray 23 13 6 4 39 18 +21 45
4. Demir Grup Sivasspor 23 13 6 4 42 26 +16 45
5. Alanyaspor 23 11 6 6 41 22 +19 39
6. Fenerbahçe 23 11 5 7 42 29 +13 38
7. Beşiktaş 23 11 4 8 36 30 +6 37
8. Göztepe 22 9 7 6 29 24 +5 34
9. Gaziantep Futbol Kulübü 23 8 7 8 34 36 -2 31
10. Gençlerbirliği 23 7 6 10 32 39 -7 27
11. Antalyaspor 23 6 7 10 25 40 -15 25
12. Btc Turk Yeni Malatyaspor 22 6 6 10 35 32 +3 24
13. Yukatel Denizlispor 23 6 6 11 21 32 -11 24
14. Çaykur Rizespor 22 7 3 12 22 34 -12 24
15. Konyaspor 23 4 9 10 19 32 -13 21
16. MKE Ankaragücü 23 4 8 11 20 39 -19 20
17. Kasımpaşa 23 5 4 14 31 49 -18 19
18. İstikbal M. Kayserispor 23 3 7 13 24 56 -32 16
Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »

24 . Hafta 28 Şubat, Cuma

20:00 clear.gif Aytemiz Alanyaspor - Beşiktaş A.Ş.


29 Şubat, Cumartesi

14:00 clear.gif İ.H Konyaspor - Kasımpaşa A.Ş.

17:00 clear.gif Trabzonspor A.Ş. - Çaykur Rizespor A.Ş.

20:00 clear.gif Antalyaspor A.Ş. - Fenerbahçe A.Ş.


01 Mart, Pazar

13:30 clear.gif Yukatel Denizlispor - Btc Türk Yeni Malatyaspor

16:00 clear.gif MKE Ankaragücü - Demir Grup Sivasspor

19:00 clear.gif Galatasaray A.Ş. - Gençlerbirliği


02 Mart, Pazartesi

20:00 clear.gif Medipol Başakşehir FC - Gaziantep FC

20:00 clear.gif Hes Kablo Kayserispor - Göztepe A.Ş.


25 . Hafta 06 Mart, Cuma

20:00 clear.gif Beşiktaş A.Ş. - MKE Ankaragücü


07 Mart, Cumartesi

14:00 clear.gif Btc Türk Yeni Malatyaspor - İ.H Konyaspor

17:00 clear.gif Gaziantep FC - Trabzonspor A.Ş.

17:00 clear.gif Göztepe A.Ş. - Medipol Başakşehir FC

20:00 clear.gif Fenerbahçe A.Ş. - Yukatel Denizlispor


08 Mart, Pazar

13:30 clear.gif Kasımpaşa A.Ş. - Hes Kablo Kayserispor

16:00 clear.gif Çaykur Rizespor A.Ş. - Aytemiz Alanyaspor

19:00 clear.gif Demir Grup Sivasspor - Galatasaray A.Ş.


09 Mart, Pazartesi

20:00 clear.gif Gençlerbirliği - Antalyaspor A.Ş.



Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »