TV'de spor ekranı ve Spor Gündemi (23 Ocak Perşembe)

Bugün televizyonda hangi spor programları var? Maçlar hangi kanalda, saat kaçta?

23 Ocak 2020 Perşembe 10:06 | Son Güncelleme: 23 Ocak 2020 Perşembe 10:09
TV'de spor ekranı ve Spor Gündemi (23 Ocak Perşembe)

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI'NDA SON 16 TURU RÖVANŞ MAÇLARI

14.00 BtcTurk Yeni Malatyaspor - Demir Grup Sivasspor (0-4)

17.00 Yukatel Denizlispor - Trabzonspor (0-2)

20.30 Galatasaray - Çaykur Rizespor (1-1)

FENERBAHÇE

- Sarı lacivertliler, Medipol Başakşehir ile oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdürecek.

 

BEŞİKTAŞ

11.30 Siyah-beyazlı ekip, Göztepe maçının hazırlıklarına başlayacak.

TAHKİM KURULU VE PFDK

- Tahkim Kurulu ve Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) kararları açıklanacak.

 

BASKETBOL

- FIBA EuroCup

18.00 Spartak Moskova - Hatay Büyükşehir Belediye Spor Kulübü

18.00 Olympiakos - OGM Orman Gençlik

VOLEYBOL

- CEV Şampiyonlar Ligi

19.00 VakıfBank - Nova KBM Branik Maribor

AVRUPA'DAN FUTBOL

21.00 Mirandes - Celta Vigo (Okay Yokuşlu - İspanya Kral Kupası)

22.45 Antwerp - Kortrijk (Sinan Bolat - Belçika Kupası)

 

23 OCAK PERŞEMBE
03:00 | Nesine.com | Detroit Pistons - Sacramento Kings

03:00 | Nesine.com | Orlando Magic - Oklahoma City Thunder

03:00 | Nesine.com | Toronto Raptors - Philadelphia 76ers

03:30 | Nesine.com | Miami Heat - Washington Wizards

03:30 | Nesine.com | Boston Celtics - Memphis Grizzlies

03:30 | Nesine.com, S Sport | New York Knicks - Los Angeles Lakers

03:30 | Nesine.com | Atlanta Hawks - Los Angeles Clippers

04:00 | Nesine.com | Houston Rockets - Denver Nuggets

04:00 | Nesine.com | Chicago Bulls - Minnesota Timberwolves

05:00 | Nesine.com | Phoenix Suns - Indiana Pacers

05:30 | Nesine.com, NBA TV | New Orleans Pelicans - San Antonio Spurs

06:00 | Nesine.com | Golden State Warriors - Utah Jazz

14:00 | A Spor | Yeni Malatyaspor - Sivasspor

17:00 | A Spor | Denizlispor - Trabzonspor

20:00 | Nesine.com, beIN Sports 4 | Zenit - Olympiakos

20:00 | Nesine.com, beIN Sports 3 | CSKA Moskova - Valencia

20:30 | A Spor | Galatasaray - Çaykur Rizespor

21:00 | Nesine.com | Ebro - Leganes

21:00 | Nesine.com | Mirandes - Celta Vigo

22:30 | Nesine.com, beIN Sports 3 | Bayern Münih - Maccabi Tel Aviv

23:00 | Nesine.com, beIN Sports Max 1 | Baskonia - Khimki

23:00 | S Sport | Wolverhampton - Liverpool

23:00 | Nesine.com | Culturel Leonesa - Atletico Madrid

23:00 | Nesine.com | CD Badajoz - Eibar

23:00 | Nesine.com | Rayo Vallecano - Real Betis

 

Kaynak: dha - sahadan.com

23 Ocak Perşembe spor gündemi bugün hangi kanalda ne var hangi maç hangi kanalda
En Son Spor Toto Süper Lig Haberleri
STSL   TFF 1.Lig  


Sıra Takım O G B M A Y AV P
1. Medipol Başakşehir 23 13 7 3 43 23 +20 46
2. Trabzonspor 22 13 6 3 49 23 +26 45
3. Galatasaray 23 13 6 4 39 18 +21 45
4. Demir Grup Sivasspor 23 13 6 4 42 26 +16 45
5. Alanyaspor 23 11 6 6 41 22 +19 39
6. Fenerbahçe 23 11 5 7 42 29 +13 38
7. Beşiktaş 23 11 4 8 36 30 +6 37
8. Göztepe 22 9 7 6 29 24 +5 34
9. Gaziantep Futbol Kulübü 23 8 7 8 34 36 -2 31
10. Gençlerbirliği 23 7 6 10 32 39 -7 27
11. Antalyaspor 23 6 7 10 25 40 -15 25
12. Btc Turk Yeni Malatyaspor 22 6 6 10 35 32 +3 24
13. Yukatel Denizlispor 23 6 6 11 21 32 -11 24
14. Çaykur Rizespor 22 7 3 12 22 34 -12 24
15. Konyaspor 23 4 9 10 19 32 -13 21
16. MKE Ankaragücü 23 4 8 11 20 39 -19 20
17. Kasımpaşa 23 5 4 14 31 49 -18 19
18. İstikbal M. Kayserispor 23 3 7 13 24 56 -32 16
Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »

24 . Hafta 28 Şubat, Cuma

20:00 clear.gif Aytemiz Alanyaspor - Beşiktaş A.Ş.


29 Şubat, Cumartesi

14:00 clear.gif İ.H Konyaspor - Kasımpaşa A.Ş.

17:00 clear.gif Trabzonspor A.Ş. - Çaykur Rizespor A.Ş.

20:00 clear.gif Antalyaspor A.Ş. - Fenerbahçe A.Ş.


01 Mart, Pazar

13:30 clear.gif Yukatel Denizlispor - Btc Türk Yeni Malatyaspor

16:00 clear.gif MKE Ankaragücü - Demir Grup Sivasspor

19:00 clear.gif Galatasaray A.Ş. - Gençlerbirliği


02 Mart, Pazartesi

20:00 clear.gif Medipol Başakşehir FC - Gaziantep FC

20:00 clear.gif Hes Kablo Kayserispor - Göztepe A.Ş.


25 . Hafta 06 Mart, Cuma

20:00 clear.gif Beşiktaş A.Ş. - MKE Ankaragücü


07 Mart, Cumartesi

14:00 clear.gif Btc Türk Yeni Malatyaspor - İ.H Konyaspor

17:00 clear.gif Gaziantep FC - Trabzonspor A.Ş.

17:00 clear.gif Göztepe A.Ş. - Medipol Başakşehir FC

20:00 clear.gif Fenerbahçe A.Ş. - Yukatel Denizlispor


08 Mart, Pazar

13:30 clear.gif Kasımpaşa A.Ş. - Hes Kablo Kayserispor

16:00 clear.gif Çaykur Rizespor A.Ş. - Aytemiz Alanyaspor

19:00 clear.gif Demir Grup Sivasspor - Galatasaray A.Ş.


09 Mart, Pazartesi

20:00 clear.gif Gençlerbirliği - Antalyaspor A.Ş.



Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »