TV'de spor ekranı ve Spor Gündemi (21 Ocak Salı

Bugün televizyonda hangi spor programları var? Maçlar hangi kanalda, saat kaçta?

21 Ocak 2020 Salı 10:41 | Son Güncelleme: 22 Ocak 2020 Çarşamba 10:17
TV'de spor ekranı ve Spor Gündemi (21 Ocak Salı

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI'NDA SON 16 TURU RÖVANŞ MAÇLARI

14.00 GMG Kırklarelispor - Medipol Başakşehir (Kırklareli Atatürk) (1-1)

20.30 Fenerbahçe - Hes Kablo Kayserispor (0-0)

BEŞİKTAŞ

18.00 Siyah beyazlılar, Ziraat Türkiye Kupası'ndaki Büyükşehir Belediye Erzurumspor maçının hazırlıklarına başlayacak.

GALATASARAY

12.00 Sarı kırmızılı takım, Ziraat Türkiye Kupası'nda oynayacağı Çaykur Rizespor müsabakasının hazırlıklarına devam edecek.

TRABZONSPOR

14.00 Bordo mavili kulüp ile TAB Gıda arasında sponsorluk anlaşması imzalanacak.

- Trabzonspor, Ziraat Türkiye Kupası'nda Yukatel Denizlispor ile oynayacağı karşılaşmanın hazırlıklarını sürdürecek.

AVRUPA'DAN FUTBOL

22.30 Crystal Palace - Southampton (Cenk Tosun - Premier Lig)

22.45 Fortuna Sittard - Feyenoord (Orkun Kökçü - Hollanda Kupası)

23.10 Lyon - Lille (Zeki Çelik - Fransa Lig Kupası)

BASKETBOL

- 7DAYS EuroCup

20.15 Darüşşafaka Tekfen - Partizan NIS

- FIBA Şampiyonlar Ligi

20.00 Falco Szombathely - Beşiktaş Sompo Sigorta

20.00 TEKSÜT Bandırma - Rasta Vechta

VOLEYBOL

- AXA Sigorta Efeler Ligi

14.00 Fenerbahçe HDI Sigorta - Tokat Bld. Plevne

17.30 Ziraat Bankası - Arhavi Voleybol

18.00 Bursa B.Şehir Bld. - İnegöl Bld.

19.00 Galatasaray HDI Sigorta - Halkbank

19.00 Arkas Spor - Sorgun Bld.

21 OCAK SALI
01:00 | Nesine.com | Houston Rockets - Oklahoma City Thunder (CANLI)

01:00 | Nesine.com | Charlotte Hornets v Orlando Magic (CANLI)

01:00 | Nesine.com, NBA TV | Miami Heat - Sacramento Kings (CANLI)

01:00 | Nesine.com | Cleveland Cavaliers - New York Knicks (CANLI)

01:00 | Nesine.com | Milwaukee Bucks - Chicago Bulls (CANLI)

01:00 | Nesine.com | Memphis Grizzlies - New Orleans Pelicans (CANLI)

03:30 | Nesine.com, S Sport | Boston Celtics - Los Angeles Lakers (CANLI)

04:00 | Nesine.com | Minnesota Timberwolves - Denver Nuggets (CANLI)

05:00 | Nesine.com | Phoenix Suns - San Antonio Spurs (CANLI)

05:00 | Nesine.com, NBA TV | Utah Jazz - Indiana Pacers (CANLI)

06:00 | Nesine.com, S Sport | Portland Trail Blazers - Golden State Warriors (CANLI)

07:00 | A Spor | Sabah Sporu

07:00 | TRT Spor | İlk Baskı

10:00 | TRT Spor | Spor Bülteni

10:00 | ASpor | Spor Medyası

11:00 | A Spor | Spor Ajansı

11:00 | TRT Spor | Spor Manşet

14:00 | A Spor | Kırklarelispor - İstanbul Başakşehir (CANLI)

16:00 | TRT Spor | Gündem Futbol

20:00 | S Sport 2 | Falco Szombathely - Beşiktaş Sompo Sigorta (CANLI)

20:15 | S Sport Plus | Darüşşafaka Tekfen - Partizan (CANLI)

20:30 | ATV | Fenerbahçe - Kayserispor (CANLI)

21:00 | Nesine.com | Recreativo Huelva - Osasuna (CANLI)

21:00 | Nesine.com | Real Zaragoza - Mallorca (CANLI)

22:30 | S Sport Plus | Crystal Palace - Southampton (CANLI)

22:30 | TRT Spor | Sheffield United - Manchester City (CANLI)

22:45 | Nesine.com | Napoli - Lazio (CANLI)

23:00 | Nesine.com | Sevilla - Levante (CANLI)

23:10 | beIN Sports 2 | Lyon - Lille (CANLI)

Kaynak: dha - sahadan.com

21 Ocak Salı spor gündemi bugün hangi kanalda ne var hangi maç hangi kanalda
En Son Spor Toto Süper Lig Haberleri
STSL   TFF 1.Lig  


Sıra Takım O G B M A Y AV P
1. Demir Grup Sivasspor 23 13 6 4 42 26 +16 45
2. Trabzonspor 21 13 5 3 47 21 +26 44
3. Medipol Başakşehir 22 12 7 3 41 22 +19 43
4. Galatasaray 22 12 6 4 36 17 +19 42
5. Alanyaspor 23 11 6 6 41 22 +19 39
6. Fenerbahçe 22 11 5 6 41 26 +15 38
7. Beşiktaş 22 11 3 8 34 28 +6 36
8. Göztepe 21 9 6 6 28 23 +5 33
9. Gaziantep Futbol Kulübü 22 8 6 8 33 35 -2 30
10. Btc Turk Yeni Malatyaspor 21 6 6 9 34 30 +4 24
11. Gençlerbirliği 22 6 6 10 31 39 -8 24
12. Yukatel Denizlispor 22 6 6 10 21 30 -9 24
13. Çaykur Rizespor 21 7 3 11 21 32 -11 24
14. Antalyaspor 22 5 7 10 23 39 -16 22
15. Konyaspor 23 4 9 10 19 32 -13 21
16. MKE Ankaragücü 22 4 8 10 20 38 -18 20
17. Kasımpaşa 22 4 4 14 29 49 -20 16
18. İstikbal M. Kayserispor 23 3 7 13 24 56 -32 16
Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »

23 . Hafta 24 Şubat, Pazartesi

20:00 clear.gif Çaykur Rizespor A.Ş. - Medipol Başakşehir FC

20:00 clear.gif Kasımpaşa A.Ş. - Yukatel Denizlispor


24 . Hafta 28 Şubat, Cuma

20:00 clear.gif Aytemiz Alanyaspor - Beşiktaş A.Ş.


29 Şubat, Cumartesi

14:00 clear.gif İ.H Konyaspor - Kasımpaşa A.Ş.

17:00 clear.gif Trabzonspor A.Ş. - Çaykur Rizespor A.Ş.

20:00 clear.gif Antalyaspor A.Ş. - Fenerbahçe A.Ş.


01 Mart, Pazar

13:30 clear.gif Yukatel Denizlispor - Btc Türk Yeni Malatyaspor

16:00 clear.gif MKE Ankaragücü - Demir Grup Sivasspor

19:00 clear.gif Galatasaray A.Ş. - Gençlerbirliği


02 Mart, Pazartesi

20:00 clear.gif Medipol Başakşehir FC - Gaziantep FC

20:00 clear.gif Hes Kablo Kayserispor - Göztepe A.Ş.


25 . Hafta 06 Mart, Cuma

20:00 clear.gif Beşiktaş A.Ş. - MKE Ankaragücü


07 Mart, Cumartesi

14:00 clear.gif Btc Türk Yeni Malatyaspor - İ.H Konyaspor

17:00 clear.gif Gaziantep FC - Trabzonspor A.Ş.

17:00 clear.gif Göztepe A.Ş. - Medipol Başakşehir FC

20:00 clear.gif Fenerbahçe A.Ş. - Yukatel Denizlispor


08 Mart, Pazar

13:30 clear.gif Kasımpaşa A.Ş. - Hes Kablo Kayserispor

16:00 clear.gif Çaykur Rizespor A.Ş. - Aytemiz Alanyaspor

19:00 clear.gif Demir Grup Sivasspor - Galatasaray A.Ş.


09 Mart, Pazartesi

20:00 clear.gif Gençlerbirliği - Antalyaspor A.Ş.



Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »