TV'de spor ekranı ve Spor Gündemi (17 Ocak Cuma)

Bugün televizyonda hangi spor programları var? Maçlar hangi kanalda, saat kaçta?

17 Ocak 2020 Cuma 10:09 | Son Güncelleme: 17 Ocak 2020 Cuma 10:10
TV'de spor ekranı ve Spor Gündemi (17 Ocak Cuma)

SÜPER LİG

20.00 MKE Ankaragücü - İttifak Holding Konyaspor

SPOR KULÜPLERİ VE FEDERASYONLARI ÇALIŞTAYI

- Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Ankara'da düzenlenen "Spor Kulüpler ve Federasyonları Çalıştayı" sona erecek.

FENERBAHÇE

11.30 Sarı-lacivertliler, Gaziantep FK maçının hazırlıklarını tamamlayacak.

16.30 Takım Gaziantep'e hareket edecek.

17.30 Kafilenin kentte karşılanışı.

BEŞİKTAŞ

11.30 Siyah-beyazlılarda Demir Grup Sivasspor mücadelesinin çalışmaları devam edecek.

GALATASARAY

- Yukatel Denizlispor karşılaşmasının hazırlıkları sürecek.

TRABZONSPOR

- Bordo-mavililerde Kasımpaşa maçının hazırlıkları başlayacak.

TFF 1'İNCİ LİG

19.00 Ekol Göz Menemenspor - Giresunspor

A MİLLİ KADIN FUTBOL TAKIMI

- 17.00 Malta - Türkiye (Hazırlık maçı - Centenary Stadı)

 

BASKETBOL

- THY EuroLeague

20.30 Anadolu Efes - Asvel

 

VOLEYBOL

- Vestel Venus Sultanlar Ligi

18.00    Türk Hava Yolları - Fenerbahçe Opet

- AXA Sigorta Efeler Ligi

18.30    İnegöl Bld. - Galatasaray HDI Sigorta

 

AVRUPA LİGLERİ

22.30 Schalke 04 - M'gladbach (Ozan Kabak, Ahmed Kutucu)

 

17 OCAK CUMA


03:30 | Nesine.com | New York Knicks - Phoenix Suns

04:00 | Nesine.com, S Sport | Milwaukee Bucks - Boston Celtics

04:00 | Nesine.com, NBA TV | New Orleans Pelicans - Utah Jazz

06:30 | Nesine.com | Los Angeles Clippers - Orlando Magic

06:30 | Nesine.com | Golden State Warriors - Denver Nuggets

07:00 | TRT Spor | İlk Baskı

07:00 | A Spor | Sabah Sporu

11:00 | TRT Spor | Spor Manşet

11:00 | A Spor | Spor Ajansı

19:00 | beIN Sports MAX 1 | Giresunspor - Menemenspor

19:00 | TRT Spor | Spor Merkezi

20:00 | beIN Sports 1 | Ankaragücü - Konyaspor

20:00 | Nesine.com, beIN Sports 3 | CSKA Moskova - Baskonia

20:00 | Nesine.com, beIN Sports 4 | Zenit - Valencia

20:00 | A Spor | Transfer Raporu

20:30 | Nesine.com, beIN Sports Haber | Anadolu Efes - Asvel

21:00 | Nesine.com, beIN Connect | Kızılyıldız - ALBA Berlin

21:30 | Nesine.com, beIN Sports MAX 3 | Olympiakos - Bayern Münih

22:00 | A Spor | Takım Oyunu

22:30 | Nesine.com, S Sport 2 | Schalke 04 - M'Gladbach

22:30 | Nesine.com, beIN Sports 3 | Panathinaikos - Zalgiris Kaunas

22:45 | beIN Sports 4 | Fulham - Middlesbrough

23:00 | Nesine.com, Spor SMART | CD Leganes - Getafe

23:05 | beIN Sports 2 | Granville - Marsilya

 

Kaynak: dha - sahadan.com

17 Ocak Cuma spor gündemi bugün hangi kanalda ne var hangi maç hangi kanalda
En Son Spor Toto Süper Lig Haberleri
STSL   TFF 1.Lig  


Sıra Takım O G B M A Y AV P
1. Trabzonspor 21 13 5 3 47 21 +26 44
2. Medipol Başakşehir 22 12 7 3 41 22 +19 43
3. Galatasaray 22 12 6 4 36 17 +19 42
4. Demir Grup Sivasspor 22 12 6 4 41 26 +15 42
5. Alanyaspor 22 11 6 5 41 21 +20 39
6. Fenerbahçe 22 11 5 6 41 26 +15 38
7. Beşiktaş 22 11 3 8 34 28 +6 36
8. Göztepe 21 9 6 6 28 23 +5 33
9. Gaziantep Futbol Kulübü 22 8 6 8 33 35 -2 30
10. Btc Turk Yeni Malatyaspor 21 6 6 9 34 30 +4 24
11. Gençlerbirliği 22 6 6 10 31 39 -8 24
12. Yukatel Denizlispor 22 6 6 10 21 30 -9 24
13. Çaykur Rizespor 21 7 3 11 21 32 -11 24
14. Antalyaspor 22 5 7 10 23 39 -16 22
15. Konyaspor 22 4 8 10 17 30 -13 20
16. MKE Ankaragücü 22 4 8 10 20 38 -18 20
17. Kasımpaşa 22 4 4 14 29 49 -20 16
18. İstikbal M. Kayserispor 22 3 6 13 22 54 -32 15
Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »

23 . Hafta 21 Şubat, Cuma

20:00 clear.gif Demir Grup Sivasspor - Aytemiz Alanyaspor

20:00 clear.gif Demir Grup Sivasspor - Aytemiz Alanyaspor


22 Şubat, Cumartesi

14:00 clear.gif Hes Kablo Kayserispor - İ.H Konyaspor

17:00 clear.gif Göztepe A.Ş. - Gaziantep FC

20:00 clear.gif Beşiktaş A.Ş. - Trabzonspor A.Ş.


23 Şubat, Pazar

13:30 clear.gif Btc Türk Yeni Malatyaspor - Antalyaspor A.Ş.

16:00 clear.gif Gençlerbirliği - MKE Ankaragücü

19:00 clear.gif Fenerbahçe A.Ş. - Galatasaray A.Ş.


24 Şubat, Pazartesi

20:00 clear.gif Çaykur Rizespor A.Ş. - Medipol Başakşehir FC

20:00 clear.gif Kasımpaşa A.Ş. - Yukatel Denizlispor


24 . Hafta 28 Şubat, Cuma

20:00 clear.gif Aytemiz Alanyaspor - Beşiktaş A.Ş.


29 Şubat, Cumartesi

14:00 clear.gif İ.H Konyaspor - Kasımpaşa A.Ş.

17:00 clear.gif Trabzonspor A.Ş. - Çaykur Rizespor A.Ş.

20:00 clear.gif Antalyaspor A.Ş. - Fenerbahçe A.Ş.


01 Mart, Pazar

13:30 clear.gif Yukatel Denizlispor - Btc Türk Yeni Malatyaspor

16:00 clear.gif MKE Ankaragücü - Demir Grup Sivasspor

19:00 clear.gif Galatasaray A.Ş. - Gençlerbirliği


02 Mart, Pazartesi

20:00 clear.gif Medipol Başakşehir FC - Gaziantep FC

20:00 clear.gif Hes Kablo Kayserispor - Göztepe A.Ş.


25 . Hafta 06 Mart, Cuma

20:00 clear.gif Beşiktaş A.Ş. - MKE Ankaragücü


07 Mart, Cumartesi

14:00 clear.gif Btc Türk Yeni Malatyaspor - İ.H Konyaspor

17:00 clear.gif Gaziantep FC - Trabzonspor A.Ş.

17:00 clear.gif Göztepe A.Ş. - Medipol Başakşehir FC

20:00 clear.gif Fenerbahçe A.Ş. - Yukatel Denizlispor


08 Mart, Pazar

13:30 clear.gif Kasımpaşa A.Ş. - Hes Kablo Kayserispor

16:00 clear.gif Çaykur Rizespor A.Ş. - Aytemiz Alanyaspor

19:00 clear.gif Demir Grup Sivasspor - Galatasaray A.Ş.


09 Mart, Pazartesi

20:00 clear.gif Gençlerbirliği - Antalyaspor A.Ş.



Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »