TV'de spor ekranı ve Spor Gündemi (15 Ocak Çarşamba)

Bugün televizyonda hangi spor programları var? Maçlar hangi kanalda, saat kaçta?

15 Ocak 2020 Çarşamba 10:12 | Son Güncelleme: 15 Ocak 2020 Çarşamba 10:13
TV'de spor ekranı ve Spor Gündemi (15 Ocak Çarşamba)

BEŞİKTAŞ

14.00 Siyah beyazlı kulüp ile hızlı servis restoran zinciri TAB Gıda arasında sponsorluk anlaşması imzalanacak.

FENERBAHÇE

- Sarı lacivertliler, Gaziantep FK maçının hazırlıklarına başlayacak.

TRABZONSPOR

- Bordo mavililer, Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Turu'nda evinde Yukatel Denizlispor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdürecek.

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI SON 16 TURU

16.00 Aytemiz Alanyaspor - Kasımpaşa

18.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor - Beşiktaş

20.30 Çaykur Rizespor - Galatasaray

SPOR KULÜPLERİ VE FEDERASYONLARI ÇALIŞTAYI

- Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Ankara'da düzenlenen "Spor Kulüpler ve Federasyonları Çalıştayı" devam edecek.

BASKETBOL

12.00 Euroleague Koçları Kurulu, basın toplantısı düzenleyecek.

- 7DAYS EuroCup

20.00 Galatasaray Doğa Sigorta - Rytas Vilnius

22.00 MoraBanc Andorra - Tofaş

22.45 Virtus Bologna - Darüşşafaka Tekfen

- FIBA Şampiyonlar Ligi

20.00 Türk Telekom - BAXI Manresa

20.00 Gaziantep Basketbol - VEF Riga

- EuroLeague

18.00 Gelecek Koleji Çukurova Basketbol - ZVVZ USK Praha

20.00 Arka Gdynia - Fenerbahçe Öznur Kablo

15 OCAK ÇARŞAMBA


07:00 A Spor - Sabah Sporu
07:00 TRT Spor - İlk Baskı
09:00 beIN Sports Haber - Sabah Haberleri
10:00 beIN Sports Haber - Kadınlar Haberleri
10:00 A Spor - ZTK Maç Özetleri
10:00 beIN Sports 3 - Haber Basketbol
11:00 TRT Spor - Spor Manşet
11:00 A Spor - Spor Ajansı
12:00 beIN Sports Haber - Ekonomi Haberleri
12:15 TRT Spor - Pota Altı
13:00 TRT Spor - Spor Bülteni
14:00 TRT Spor - Spor Stüdyosu
14:00 Tivibu Spor - Her Gün Spor
14:00 S Sport - NBA Günlüğü
15:00 beIN Sports Haber - Tüm Sporlar
15:00 Tivibu Spor - Transfer Market
15:30 TRT Spor - Kamp Günlüğü
16:00 A Spor - Alanyaspor - Kasımpaşa (Canlı)
16:00 TRT Spor 2 - İzmir BB - Yalıkavak (Canlı)
16:00 Tivibu Spor - ING All Star Özel
17:00 Tivibu Spor - Ters Köşe
17:00 TRT Spor - Fiorentina - Atalanta (Canlı)
17:45 TRT Spor - TFF 1.Lig
18:00 Tivibu Spor - Her Akşam Spor
18:00 A Spor - Türkiye'nin Kupası
18:00 beIN Sports Haber - beIN Manşet
18:30 A Spor - BB Erzurumspor - Beşiktaş (Canlı)
19:00 TRT Spor - Spor Akşamı
19:00 beIN Sports Haber - Mesut Özil Röportajı
19:20 NTV - Sporun Not Defteri
20:00 TRT Spor - Milan - SPAL (Canlı)
20:00 S Sport 2 - Galatasaray Doğa Sigorta - Rytas Vilnius (Canlı)
20:00 beIN Sports 3 - Zenit Saint Petersburg - Saski Baskonia SAD (Canlı)
20:30 ATV - Çaykur Rizespor - Galatasaray (Canlı)
20:30 A Spor - Türkiye'nin Kupası
21:00 beIN Sports 4 - Nimes - Rennes (Canlı)
21:00 Tivibu Spor - Her Gece Spor
21:00 beIN Sports Haber - Sosyal Medya
21:00 beIN Sports MAX 1 - Crvena Zvezda - Zalgiris Kaunas (Canlı)
21:45 TRT Spor - Transfer Gündemi
22:00 beIN Sports 3 - Panathinaikos - Bayern Münih (Canlı)
22:45 TRT Spor - Juventus - Udinese (Canlı)
22:45 S Sport 2 - Virtus Bologna - Darüşşafaka Tekfen (Canlı)
23:00 beIN Sports 4 - Monaco - Paris Saint-Germain (Canlı)
23:00 A Spor - Son Sayfa

 

15 Ocak Çarşamba spor gündemi bugün hangi kanalda ne var hangi maç hangi kanalda
En Son Spor Toto Süper Lig Haberleri
STSL   TFF 1.Lig  


Sıra Takım O G B M A Y AV P
1. Demir Grup Sivasspor 23 13 6 4 42 26 +16 45
2. Trabzonspor 21 13 5 3 47 21 +26 44
3. Medipol Başakşehir 22 12 7 3 41 22 +19 43
4. Galatasaray 22 12 6 4 36 17 +19 42
5. Alanyaspor 23 11 6 6 41 22 +19 39
6. Fenerbahçe 22 11 5 6 41 26 +15 38
7. Beşiktaş 22 11 3 8 34 28 +6 36
8. Göztepe 21 9 6 6 28 23 +5 33
9. Gaziantep Futbol Kulübü 22 8 6 8 33 35 -2 30
10. Btc Turk Yeni Malatyaspor 21 6 6 9 34 30 +4 24
11. Gençlerbirliği 22 6 6 10 31 39 -8 24
12. Yukatel Denizlispor 22 6 6 10 21 30 -9 24
13. Çaykur Rizespor 21 7 3 11 21 32 -11 24
14. Antalyaspor 22 5 7 10 23 39 -16 22
15. Konyaspor 23 4 9 10 19 32 -13 21
16. MKE Ankaragücü 22 4 8 10 20 38 -18 20
17. Kasımpaşa 22 4 4 14 29 49 -20 16
18. İstikbal M. Kayserispor 23 3 7 13 24 56 -32 16
Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »

23 . Hafta 24 Şubat, Pazartesi

20:00 clear.gif Çaykur Rizespor A.Ş. - Medipol Başakşehir FC

20:00 clear.gif Kasımpaşa A.Ş. - Yukatel Denizlispor


24 . Hafta 28 Şubat, Cuma

20:00 clear.gif Aytemiz Alanyaspor - Beşiktaş A.Ş.


29 Şubat, Cumartesi

14:00 clear.gif İ.H Konyaspor - Kasımpaşa A.Ş.

17:00 clear.gif Trabzonspor A.Ş. - Çaykur Rizespor A.Ş.

20:00 clear.gif Antalyaspor A.Ş. - Fenerbahçe A.Ş.


01 Mart, Pazar

13:30 clear.gif Yukatel Denizlispor - Btc Türk Yeni Malatyaspor

16:00 clear.gif MKE Ankaragücü - Demir Grup Sivasspor

19:00 clear.gif Galatasaray A.Ş. - Gençlerbirliği


02 Mart, Pazartesi

20:00 clear.gif Medipol Başakşehir FC - Gaziantep FC

20:00 clear.gif Hes Kablo Kayserispor - Göztepe A.Ş.


25 . Hafta 06 Mart, Cuma

20:00 clear.gif Beşiktaş A.Ş. - MKE Ankaragücü


07 Mart, Cumartesi

14:00 clear.gif Btc Türk Yeni Malatyaspor - İ.H Konyaspor

17:00 clear.gif Gaziantep FC - Trabzonspor A.Ş.

17:00 clear.gif Göztepe A.Ş. - Medipol Başakşehir FC

20:00 clear.gif Fenerbahçe A.Ş. - Yukatel Denizlispor


08 Mart, Pazar

13:30 clear.gif Kasımpaşa A.Ş. - Hes Kablo Kayserispor

16:00 clear.gif Çaykur Rizespor A.Ş. - Aytemiz Alanyaspor

19:00 clear.gif Demir Grup Sivasspor - Galatasaray A.Ş.


09 Mart, Pazartesi

20:00 clear.gif Gençlerbirliği - Antalyaspor A.Ş.



Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »