TV'de spor ekranı ve Spor Gündemi (14 Şubat Cuma)

Bugün televizyonda hangi spor programları var? Maçlar hangi kanalda, saat kaçta?

14 Şubat 2020 Cuma 11:36 | Son Güncelleme: 14 Şubat 2020 Cuma 11:38
TV'de spor ekranı ve Spor Gündemi (14 Şubat Cuma)

SÜPER LİG

20.00 Medipol Başakşehir - Beşiktaş

GALATASARAY

- Sarı kırmızılılar, BtcTurk Yeni Malatyaspor maçının hazırlıklarını sürdürecek.

 

FENERBAHÇE

16.30 Sarı lacivertliler, MKE Ankaragücü maçının hazırlıklarını tamamlayarak Ankara'ya hareket edecek.

17.30 Takımın Ankara'da karşılanışı.

 

TFF 1'İNCİ LİG

19.00 Altınordu - Osmanlıspor FK

ATLETİZM

10.30 İstanbul Cup Salon Atletizm Şampiyonası'nın basın toplantısı yapılacak.

 

BASKETBOL

- Solgar Vitamin Türkiye Kupası Yarı Final maçları

17.30 Darüşşafaka Tekfen - Galatasaray Doğa Sigorta (Ankara)

20.30 Türk Telekom - Fenerbahçe Beko (Ankara)

AVRUPA'DAN FUTBOL

23.00 Wolverhampton - Leicester City (Çağlar Söyüncü)

 

14 ŞUBAT CUMA


 04:00 | New Orleans Pelicans - Oklahoma City Thunder | Nesine.com

 04:00 | Boston Celtics - Los Angeles Clippers | S Sport, Nesine.com

 11:30 | Adelaide United - Central Coast Mariners | Nesine.com

 15:00 | Metropolitans 92 - Cholet Basket | Nesine.com

 17:30 | Asvel - Strasbourg | Nesine.com

 17:30 | Darüşşafaka Tekfen - Galatasaray Doğa Sigorta | A Spor, Tivibu Spor

 19:00 | Altınordu - Osmanlıspor | beIN Sports Max 1

 20:00 | Gornik Zabrze - Arka Gdynia | Nesine.com

 20:00 | Başakşehir - Beşiktaş | beIN Sports 1

 20:00 | Ceske Budejovice - Mlada Boleslav | Nesine.com

 20:00 | Lokomotiva Zagreb - Istra 1961 | Nesine.com

 20:00 | Dinamo Sassari - New Basket Brindisi | Nesine.com

 20:00 | JDA Dijon Basket - JL Bourg Basket | Nesine.com

 20:30 | Türk Telekom - Fenerbahçe Beko | A Spor, Tivibu Spor

 20:30 | Heidenheim - Nürnberg | S Sport 2, Nesine.com

 21:00 | Esbjerg - Kopenhag | Nesine.com

 21:00 | Salzburg - LASK Linz | Nesine.com

 21:00 | Tenerife - BC Andorra | Spor Smart, Nesine.com

 22:00 | Paris FC - Le Havre | beIN Sports 4

 22:00 | Caen - Troyes | beIN Connect

 22:00 | VVV Venlo - Heracles | Nesine.com

 22:00 | FC Eindhoven - PSV II | Nesine.com

 22:00 | Den Bosch - Utrecht II | Nesine.com

 22:00 | De Graafschap - Roda | Nesine.com

 22:05 | Alloa Athletic - Dundee United | Nesine.com

 22:30 | Lechia Gdansk - Piast Gliwice | Nesine.com

 22:30 | Borussia Dortmund - Eintracht Frankfurt | S Sport 2, Nesine.com

 22:30 | AS Eupen - Gent | Nesine.com

 22:30 | AS Monaco - Nanterre 92 | Nesine.com

 22:30 | Ratiopharm Ulm - Löwen Braunschweig | Nesine.com

 22:45 | Brescia Leonessa - Fortitudo Bologna | Nesine.com

 22:45 | Monaco - Montpellier | beIN Sports 3, Nesine.com

 22:45 | Hull City - Swansea City | beIN Sports 2, Nesine.com

 22:45 | Patrick Thistle - Raith Rovers | Nesine.com

 23:00 | Wolverhampton - Leicester City | S Sport

 23:00 | Valencia - Atletico Madrid | Spor Smart, Nesine.com

 23:30 | Unicaja Malaga - Basket Zaragoza | Spor Smart, Nesine.com

 

Kaynak: dha - sahadan.com

STSL   TFF 1.Lig  


Sıra Takım O G B M A Y AV P
1. Demir Grup Sivasspor 23 13 6 4 42 26 +16 45
2. Trabzonspor 21 13 5 3 47 21 +26 44
3. Medipol Başakşehir 22 12 7 3 41 22 +19 43
4. Galatasaray 22 12 6 4 36 17 +19 42
5. Alanyaspor 23 11 6 6 41 22 +19 39
6. Fenerbahçe 22 11 5 6 41 26 +15 38
7. Beşiktaş 22 11 3 8 34 28 +6 36
8. Göztepe 21 9 6 6 28 23 +5 33
9. Gaziantep Futbol Kulübü 22 8 6 8 33 35 -2 30
10. Btc Turk Yeni Malatyaspor 21 6 6 9 34 30 +4 24
11. Gençlerbirliği 22 6 6 10 31 39 -8 24
12. Yukatel Denizlispor 22 6 6 10 21 30 -9 24
13. Çaykur Rizespor 21 7 3 11 21 32 -11 24
14. Antalyaspor 22 5 7 10 23 39 -16 22
15. Konyaspor 23 4 9 10 19 32 -13 21
16. MKE Ankaragücü 22 4 8 10 20 38 -18 20
17. Kasımpaşa 22 4 4 14 29 49 -20 16
18. İstikbal M. Kayserispor 23 3 7 13 24 56 -32 16
Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »

23 . Hafta 22 Şubat, Cumartesi

20:00 clear.gif Beşiktaş A.Ş. - Trabzonspor A.Ş.


23 Şubat, Pazar

13:30 clear.gif Btc Türk Yeni Malatyaspor - Antalyaspor A.Ş.

16:00 clear.gif Gençlerbirliği - MKE Ankaragücü

19:00 clear.gif Fenerbahçe A.Ş. - Galatasaray A.Ş.


24 Şubat, Pazartesi

20:00 clear.gif Çaykur Rizespor A.Ş. - Medipol Başakşehir FC

20:00 clear.gif Kasımpaşa A.Ş. - Yukatel Denizlispor


24 . Hafta 28 Şubat, Cuma

20:00 clear.gif Aytemiz Alanyaspor - Beşiktaş A.Ş.


29 Şubat, Cumartesi

14:00 clear.gif İ.H Konyaspor - Kasımpaşa A.Ş.

17:00 clear.gif Trabzonspor A.Ş. - Çaykur Rizespor A.Ş.

20:00 clear.gif Antalyaspor A.Ş. - Fenerbahçe A.Ş.


01 Mart, Pazar

13:30 clear.gif Yukatel Denizlispor - Btc Türk Yeni Malatyaspor

16:00 clear.gif MKE Ankaragücü - Demir Grup Sivasspor

19:00 clear.gif Galatasaray A.Ş. - Gençlerbirliği


02 Mart, Pazartesi

20:00 clear.gif Medipol Başakşehir FC - Gaziantep FC

20:00 clear.gif Hes Kablo Kayserispor - Göztepe A.Ş.


25 . Hafta 06 Mart, Cuma

20:00 clear.gif Beşiktaş A.Ş. - MKE Ankaragücü


07 Mart, Cumartesi

14:00 clear.gif Btc Türk Yeni Malatyaspor - İ.H Konyaspor

17:00 clear.gif Gaziantep FC - Trabzonspor A.Ş.

17:00 clear.gif Göztepe A.Ş. - Medipol Başakşehir FC

20:00 clear.gif Fenerbahçe A.Ş. - Yukatel Denizlispor


08 Mart, Pazar

13:30 clear.gif Kasımpaşa A.Ş. - Hes Kablo Kayserispor

16:00 clear.gif Çaykur Rizespor A.Ş. - Aytemiz Alanyaspor

19:00 clear.gif Demir Grup Sivasspor - Galatasaray A.Ş.


09 Mart, Pazartesi

20:00 clear.gif Gençlerbirliği - Antalyaspor A.Ş.



Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »