TV'de spor ekranı ve Spor Gündemi (11 Aralık Çarşamba)

Bugün televizyonda hangi spor programları var? Maçlar hangi kanalda, saat kaçta?

11 Aralık 2019 Çarşamba 12:42 | Son Güncelleme: 11 Aralık 2019 Çarşamba 12:47
TV'de spor ekranı ve Spor Gündemi (11 Aralık Çarşamba)

DEVLER LİGİ'NDE GALATASARAY'IN RAKİBİ PSG

23.00 UEFA Şampiyonlar Ligi A Grubu'nda 2 puanla son sırada yer alan Galatasaray, 6'ncı ve son maçında 13 puanla liderlik koltuğunda oturan Fransa temsilcisi Paris Saint-Germain'e konuk olacak.

23.00 Galatasaray'ın Avrupa Ligi'ne katılma yolundaki rakibi 3 puanlı Belçika ekibi Club Brugge ise 8 puanla sıralamada ikinci basamakta bulunan İspanya takımı Real Madrid'i ağırlayacak.

 

WOLVERHAMPTON - BEŞİKTAŞ MAÇINA DOĞRU

11.30 Siyah-beyazlılar, Wolverhampton maçının hazırlıklarını tamamlayacak.

16.00 Beşiktaş, karşılaşma için İngiltere'ye hareket edecek.

22.30 Teknik direktör Abdullah Avcı ve bir futbolcusu basın toplantısı düzenleyecek.

- Wolverhampton Teknik Direktörü Nuno Espirito Santo ve bir oyuncusu basın toplantısında açıklamalarda bulunacak.

 

BASEL - TRABZONSPOR MAÇINA DOĞRU

10.30 Ev sahibi Basel, maçın hazırlıklarını yapacağı antrenmanla tamamlayacak.

14.00 İsviçre ekibinde teknik direktör Marcel Koller ve bir futbolcusu basın toplantısı yapacak.

17.30 Trabzonspor Teknik Direktörü Ünal Karaman ile futbolcu Hüseyin Türkmen basın toplantısında konuşacak.

18.00 Bordo-mavililer, karşılaşma öncesi son idmanını gerçekleştirecek.

 

M'GLADBACH - BAŞAKŞEHİR MAÇINA DOĞRU

17.30 Borussia Mönchengladbach Teknik Direktörü Marco Rose ve bir oyuncu basın toplantısı gerçekleştirilecek.

19.15 Alman ekibi, maç öncesi son çalışmasını yapacak.

19.45 Başakşehir Teknik Direktörü Okan Buruk ile bir futbolcu basın toplantısı gerçekleştirecek.

20.15 Temsilcimiz, mücadele öncesi son provasına çıkacak.

 

FENERBAHÇE

11.30 Sarı-lacivertliler, Demir Grup Sivasspor maçı hazırlıklarına devam edecek.

13.00 Takımın yeni otobüsünün tanıtımı yapılacak.

 

BASKETBOL

- ULEB EuroCup

21.00 Buducnost VOLI - Galatasaray Doğa Sigorta

- FIBA Şampiyonlar Ligi

20.00 BC Peristeri - Gaziantep Basketbol

20.30 Türk Telekom - Hapoel Unet Holon

FIBA Europe Cup

15.30 Enisey - Bahçeşehir Koleji

22.00 ZZ Leiden - Pınar Karşıyaka

- FIBA Euroleague

18.00 Çukurova Basketbol Kulübü - UMMC Ekaterinburg

19.30 Fenerbahçe Öznur Kablo - LDLC ASVEL Feminin

VOLEYBOL

- CEV Erkekler Şampiyonlar Ligi

20.00 Jastrzebski Wegiel - Halkbank

- Erkekler CEV Kupası

18.00 Dinamo Bükreş - Arkas Spor

19.00 Galatasaray HDI Sigorta - Dukla Liberec

 

UEFA ŞAMPİYONLAR LİGİ'NDE 6'NCI HAFTA

20.55 Dinamo Zagreb (Hırvatistan) - Manchester City (İngiltere)

20.55 Shakhtar Donetsk (Ukrayna) - Atalanta (İtalya)

23.00 Bayern Münih (Almanya) - Tottenham (İngiltere)

23.00 Olympiakos (Yunanistan) - Kızılyıldız (Sırbistan)

23.00 Bayer Leverkusen (Almanya) - Juventus (İtalya) (Merih Demiral)

23.00 Atletico Madrid (İspanya) - Lokomotiv Moskova (Rusya)

 

UEFA GENÇLİK LİGİ

16.00 Club Brugge U19 - Real Madrid U19

17.00 PSG U19 - Galatasaray U19

 03:00 | Nesine.com, NBA TV | Charlotte Hornets - Washington Wizards (CANLI)

 04:00 | Nesine.com | Miami Heat - Atlanta Hawks (CANLI)

 04:00 | Nesine.com, S Sport | Philadelphia 76'ers - Denver Nuggets (CANLI)

 06:00 | Nesine.com | Portland Trail Blazers - New York Knicks (CANLI)

 07:00 | TRT Spor | İlk Baskı

 07:00 | A Spor | Sabah Sporu

 11:00 | TRT Spor | Spor Manşet

 11:00 | A Spor | Spor Ajansı

 14:00 | TRT Spor | Spor Stüdyosu

 20:00 | Nesine.com | L.Kuban - Partizan (CANLI)

 20:00 | Nesine.com | Peristeri - Gaziantep (CANLI)

 20:30 | beIN Sports 3 | Al Sadd - Hienghene (CANLI)

 20:30 | S Sport Plus | Türk Telekom - Hapoel Holon (CANLI)

 20:55 | beIN Sports 1 | Dinamo Zagreb - Manchester City (CANLI)

 20:55 | beIN Sports 2 | Shakhtar - Atalanta (CANLI)

 21:00 | Nesine.com, S Sport 2 | Buducnost - Galatasaray DS (CANLI)

 21:00 | A Spor | 90'a

 21:30 | Nesine.com | Ulm - AS Monaco (CANLI)

 22:00 | Nesine.com | Arka Gdynia - Trento (CANLI)

 22:00 | Nesine.com | BC Andorra - M. Rishon (CANLI)

 22:30 | Nesine.com | Bologna - Promitheas (CANLI)

 22:45 | beIN Sports 4 | Birmingham - QPR (CANLI)

 22:45 | Nesine.com | Badalona - UNICS Kazan (CANLI)

 22:45 | Nesine.com | Nanterre 92 - Cedevita Olim. (CANLI)

 23:00 | beIN Sports Connect | Atletico Madrid - L. Moskova (CANLI)

 23:00 | beIN Sports 1 | Paris Saint Germain - Galatasaray (CANLI)

 23:00 | beIN Sports 2 | Club Brugge - Real Madrid (CANLI)

 23:00 | beIN Sports Connect | Olympiakos - Crvena Zvezda (CANLI)

 23:00 | beIN Sports MAX 1 | Bayern Münih - Tottenham (CANLI)

 23:00 | beIN Sports MAX 2 | Bayer Leverkusen - Juventus (CANLI)

23:00 | A Spor | Son Sayfa

 

Kaynak: dha

spor gündemi bugün hangi kanalda ne var
STSL   TFF 1.Lig  


Sıra Takım O G B M A Y AV P
1. Demir Grup Sivasspor 17 11 4 2 35 16 +19 37
2. Medipol Başakşehir 17 9 6 2 32 17 +15 33
3. Trabzonspor 17 9 5 3 35 19 +16 32
4. Fenerbahçe 17 9 4 4 34 21 +13 31
5. Beşiktaş 17 9 3 5 27 22 +5 30
6. Alanyaspor 17 8 5 4 31 16 +15 29
7. Galatasaray 17 7 6 4 23 15 +8 27
8. Btc Turk Yeni Malatyaspor 17 6 6 5 32 22 +10 24
9. Gaziantep Futbol Kulübü 17 6 6 5 26 28 -2 24
10. Göztepe 17 6 5 6 19 20 -1 23
11. Yukatel Denizlispor 17 6 4 7 19 23 -4 22
12. Çaykur Rizespor 17 6 2 9 17 27 -10 20
13. Gençlerbirliği 17 4 6 7 28 32 -4 18
14. Kasımpaşa 17 4 3 10 26 34 -8 15
15. Konyaspor 17 3 6 8 15 24 -9 15
16. Antalyaspor 17 3 5 9 15 33 -18 14
17. MKE Ankaragücü 17 2 6 9 15 34 -19 12
18. İstikbal M. Kayserispor 17 2 4 11 16 42 -26 10
Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »

18 . Hafta 19 Ocak, Pazar

19:00 clear.gif Beşiktaş A.Ş. - Demir Grup Sivasspor


20 Ocak, Pazartesi

20:00 clear.gif Çaykur Rizespor A.Ş. - Gençlerbirliği


19 . Hafta 24 Ocak, Cuma

20:00 clear.gif Gençlerbirliği - Gaziantep FC


25 Ocak, Cumartesi

14:00 clear.gif Kayserispor - Konyaspor

17:00 clear.gif Kasımpaşa A.Ş. - Alanyaspor

20:00 clear.gif Fenerbahçe A.Ş. - Medipol Başakşehir FC


26 Ocak, Pazar

13:30 clear.gif Yukatel Denizlispor - Antalyaspor A.Ş.

16:00 clear.gif Göztepe A.Ş. - Beşiktaş A.Ş.

19:00 clear.gif Konyaspor - Galatasaray A.Ş.


27 Ocak, Pazartesi

20:00 clear.gif Demir Grup Sivasspor - Çaykur Rizespor A.Ş.

20:00 clear.gif Btc Türk Yeni Malatyaspor - Trabzonspor A.Ş.


20 . Hafta 01 Şubat, Cumartesi

14:00 clear.gif Antalyaspor A.Ş. - Konyaspor

17:00 clear.gif Çaykur Rizespor A.Ş. - Beşiktaş A.Ş.

20:00 clear.gif Trabzonspor A.Ş. - Fenerbahçe A.Ş.


02 Şubat, Pazar

13:30 clear.gif Konyaspor - Kasımpaşa A.Ş.

16:00 clear.gif Gaziantep FC - Demir Grup Sivasspor

16:00 clear.gif Alanyaspor - Btc Türk Yeni Malatyaspor

19:00 clear.gif Galatasaray A.Ş. - Kayserispor


03 Şubat, Pazartesi

20:00 clear.gif Yukatel Denizlispor - Göztepe A.Ş.



Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »