TV'de spor ekranı ve Spor Gündemi (07 Aralık Cumartesi)

Bugün televizyonda hangi spor programları var? Maçlar hangi kanalda, saat kaçta?

07 Aralık 2019 Cumartesi 09:55 | Son Güncelleme: 07 Aralık 2019 Cumartesi 10:07
TV'de spor ekranı ve Spor Gündemi (07 Aralık Cumartesi)

SÜPER LİG

15.00 BtcTurk Yeni Malatyaspor - Demir Grup Sivasspor

17.30 MKE Ankaragücü - Göztepe

20.00 Galatasaray - Aytemiz Alanyaspor

BEŞİKTAŞ

18.00 Siyah-beyazlılarda Kasımpaşa maçının hazırlıkları tamamlanacak.

 

TRABZONSPOR

- Bordo-mavililer yapacağı antrenmanla Antalyaspor maçı hazırlıklarını sürdürecek.

İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR

- Sarı-kırmızılı kulüpte, 30 Kasım'da çoğunluk sağlanamadığı için ertelenen seçimli olağanüstü kongre gerçekleştirilecek.

 

TFF 1'İNCİ LİG

14.00 Hatayspor - Boluspor

16.30 Fatih Karagümrük - Ekol Hastanesi Balıkesirspor

19.00 Akhisarspor - İstanbulspor

BASKETBOL

- ING Basketbol Süper Ligi

13.00 Gaziantep Basketbol - Sigortam.Net İTÜ BB   

15.15 Galatasaray Doğa Sigorta - Teksüt Bandırma BK   

17.30 Darüşşafaka Tekfen - Beşiktaş Sompo Sigorta   

20.00 Tofaş - Pınar Karşıyaka

- Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi

14.00 Gelecek Koleji Çukurova Basketbol - Bellona Kayseri Basketbol   

14.00 Samsun Canik Belediye - İzmit Belediyespor

VOLEYBOL

- FIVB Dünya Kulüpler Şampiyonası yarı final maçları

12.00 VakıfBank - Imoco Volley

15.00 Eczacıbaşı VitrA - Igor Gorgonzola

- AXA Sigorta Kadınlar Kupa Voley

13.00 Karayolları - Atlasglobal Yeşilyurt

14.00 Beşiktaş - Türk Hava Yolları

15.00 PTT - Aydın Büyükşehir Belediyespor

16.00 Beylikdüzü Voleybol İhtisas - Nilüfer Belediyespor

- AXA Sigorta Efeler Ligi

19.00 Ziraat Bankası - Spor Toto

AVRUPA LİGLERİ

15.00 Real Madrid - Espanyol (Galatasaray'ın UEFA Şampiyonlar Ligi'ndeki rakibi)

15.30 Everton - Chelsea (Cenk Tosun)

17.30 Borussia Dortmund - Fortuna Düsseldorf (Kaan Ayhan, Kenan Karaman)

17.30 M'gladbach - Bayern Münih (Medipol Başakşehir'in UEFA Avrupa Ligi'ndeki rakibi)

17.30 Freiburg - Wolfsburg (Yunus Mallı)

17.30 Slovan Bratislava - DAC (Beşiktaş'ın UEFA Avrupa Ligi'ndeki rakibi)

18.00 Granada - Deportivo Alavés (İsmail Köybaşı)

19.00 Wolfsberger - LASK (Medipol Başakşehir'in UEFA Avrupa Ligi'ndeki rakibi)

19.30 Montpellier - Paris SG (Galatasaray'ın UEFA Şampiyonlar Ligi'ndeki rakibi)

20.30 Bayer Leverkusen - Schalke 04 (Ozan Kabak, Ahmed Kutucu)

21.45 Venlo - Emmen (Ferhat Görgülü)

22.30 Sint-Truiden - Club Brugge (Galatasaray'ın UEFA Şampiyonlar Ligi'ndeki rakibi)

22.45 Lazio - Juventus (Merih Demiral)

23.30 Desportivo Aves - Sporting Braga (Beşiktaş'ın UEFA Avrupa Ligi'ndeki rakibi)

 04:30 | S Sport | Milwaukee Bucks - Los Angeles Clippers

 13:00 | Tivibu Spor 2 | Gaziantep Basketbol - Sigortam Net İTÜ BB

 15:00 | beIN Sports 1 | Yeni Malatyaspor - Sivasspor

 15:00 | Spor Smart | Real Madrid - Espanyol

 15:15 | TRT Spor | Galatasaray Doğa Sigorta - Teksüt Bandırma

 15:30 | S Sport | Everton - Chelsea

 17:00 | beIN Sports 3 | Atalanta - Hellas Verona

 17:30 | Tivibu Spor 2 | Darüşşafaka - Beşiktaş Sompo Sigorta

 17:30 | beIN Sports 2 | MKE Ankaragücü - Göztepe

 17:30 | S Sport 2 | Mönchengladbach - Bayern Münih

 17:30 | S Sport Plus | Borussia Dortmund - Fortuna Düsseldorf

 18:00 | TRT Spor | Tottenham - Burnley

 18:00 | S Sport | Bournemouth - Liverpool

 18:00 | Spor Smart | Granada - Deportivo Alaves

 19:30 | beIN Sports 3 | Montpellier - Paris Saint-Germain

 20:00 | beIN Sports 1 | Galatasaray - Alanyaspor

 20:00 | beIN Sports 4 | Udinese - Napoli

 20:00 | Tivibu Spor 2 | Tofaş - Pınar Karşıyaka

 20:30 | S Sport | Manchester City - Manchester United

 20:30 | S Sport 2 | Bayer Leverkusen - Schalke 04

 22:00 | beIN Sports 4 | Monaco - Amiens

 22:45 | beIN Sports 3 | Lazio - Juventus

 23:00 | Spor Smart | Barcelona - Mallorca

Kaynak: dha

spor gündemi bugün hangi kanalda ne var
STSL   TFF 1.Lig  


Sıra Takım O G B M A Y AV P
1. Demir Grup Sivasspor 18 12 4 2 37 17 +20 40
2. Fenerbahçe 19 11 4 4 38 21 +17 37
3. Medipol Başakşehir 19 10 6 3 36 20 +16 36
4. Trabzonspor 18 10 5 3 41 19 +22 35
5. Alanyaspor 19 10 5 4 38 18 +20 35
6. Galatasaray 19 9 6 4 28 16 +12 33
7. Beşiktaş 19 9 3 7 29 26 +3 30
8. Göztepe 19 8 5 6 24 21 +3 29
9. Btc Turk Yeni Malatyaspor 18 6 6 6 33 26 +7 24
10. Gaziantep Futbol Kulübü 19 6 6 7 26 31 -5 24
11. Çaykur Rizespor 18 7 2 9 19 27 -8 23
12. Yukatel Denizlispor 19 6 4 9 20 28 -8 22
13. Gençlerbirliği 19 5 6 8 29 34 -5 21
14. Konyaspor 19 4 6 9 16 27 -11 18
15. Antalyaspor 19 4 5 10 18 36 -18 17
16. Kasımpaşa 19 4 3 12 27 42 -15 15
17. MKE Ankaragücü 19 2 7 10 16 36 -20 13
18. İstikbal M. Kayserispor 19 2 5 12 18 48 -30 11
Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »

19 . Hafta 27 Ocak, Pazartesi

20:00 clear.gif Demir Grup Sivasspor - Çaykur Rizespor A.Ş.

20:00 clear.gif Btc Türk Yeni Malatyaspor - Trabzonspor A.Ş.


20 . Hafta 01 Şubat, Cumartesi

14:00 clear.gif Antalyaspor A.Ş. - Konyaspor

17:00 clear.gif Çaykur Rizespor A.Ş. - Beşiktaş A.Ş.

20:00 clear.gif Trabzonspor A.Ş. - Fenerbahçe A.Ş.


02 Şubat, Pazar

13:30 clear.gif Konyaspor - Kasımpaşa A.Ş.

16:00 clear.gif Gaziantep FC - Demir Grup Sivasspor

16:00 clear.gif Alanyaspor - Btc Türk Yeni Malatyaspor

19:00 clear.gif Galatasaray A.Ş. - Kayserispor


03 Şubat, Pazartesi

20:00 clear.gif Yukatel Denizlispor - Göztepe A.Ş.



Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »